Discutii Generale, offtopic si alte cele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • savoiu_rf 82
    replied
    si la noi se asfalteaza de zor!

    Leave a comment:


  • kenjiro_sanga
    replied
    Asta e nimica, la Deva s-au plantat flori, panseluțe, in noiembrie, in sensurile giratorii, plus udatul in luna de frig !!!
    Traiasca Romania !

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Normal vineri la noi a inceputr sa asfalterze centura culmea ironiei in miez de iarna in dambovita se asfalteaza tot inelul de centura al targovistei!

    Leave a comment:


  • kenjiro_sanga
    replied
    Secetă ca secetă....daaaa, deja a dat geru' !.....nu-i aia, nu-i aia.....e bine în România...Traiasca România mare si geroasa....las' că vin si vremuri mai bune(banc)....
    Stimăăă !!!

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Pe seceta asta stam cuminiti ,nu ne imbulzim!

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    Ie grele,colegule...

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    ce sa facem colegule suntem si noi oameni saraci!

    Leave a comment:


  • kenjiro_sanga
    replied
    Ia uite ce baieti veseli si cuminti !!!

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Nu este gresit pana in omv unde scrie vulcanizare si schimb ulei langa alimentara targoviste pe langa sediul hexa din ulmi!

    Stelutule baiatul care are servisul acolo a lucrat la mavexim inainte sia dat demisia si a inchiriat spatiul deacolo si eu fac masina la el defapt si colegii de la logan club targoviste eu o repar de cand o am noua lael de sase ani in cei trei anu de garantie la mavexim el sa ocupat de ea si dupa tot el de sase ani ne cunoastem asa ca este un mecanic experimentat,a lucrat inainte si la automobile dacia langa mol!

    Ma suni si vorbim ca maine sunt la servis vine cumnatamiu sai schimbam distributia la 120.000km tot 1,6 mpi are dar mcv!
    Last edited by savoiu_rf 82; 20 November 2011, 01:15. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • STELUTU
    replied
    Banuiesc ca e servisul unde se vindea inainte si ceva ingraseminte pentru agricultura...

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    O rezolvam ma suni maine si iti zic costa 3 lei de parbriz personal;izat logan club targoviste rosu logan si club cu alb!

    Leave a comment:


  • STELUTU
    replied
    Autocolantele cu ,,LOGAN CLUB''

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Vii stelutule maine unde tiam zis intainte de intalnire mai discutam pana in omv faci stanga pe straduta aia cu afisul de fier vechi si lkanga alimentara targoviste este servisul unde ma gasesti sau ma suni si iti spun unde sa vii!

    Leave a comment:


  • STELUTU
    replied
    Va pot arata si unde sa bagati ulei in caroserie sa nu aveti probleme cu rugina ;0

    MULTI INAINTE ! Deja am inceput sa ma simt mai bine....
    Last edited by STELUTU; 20 November 2011, 00:54. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Multumesc,ce autocolante stelutule?

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google