Discutii Generale, offtopic si alte cele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FANE_CLK
    replied
    Ajuta-ma sa castig un Peugeot 208!
    Trimite SMS la 1815 , cu textul CLK , sms cu tarif normal !!!
    Sunt finalist la un concurs al unui renumit post de radio !!!

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Nici o discutie liniste?!

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Unde se tin cursurile?

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Exista pe aici cineva care vrea sa faca cursuri de salsa ? .. Eu maine incep aici in Targoviste cursuri si era misto daca mai era si cineva cunoscut .. sau viitor cunoscut :

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Ok nu i problema bine ca ai rezolvat!

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Mersi .. dar am vorbit pana la urma tot cu astia care mi-au vopsit masina .. o s-o duc saptamana viitoare ..

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Stiu eu dar nu stiu cat dureaza si cand este gata daca vrei vorbim 0723765174,0766438564!

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Am si eu o problema .. acum cateva zile am atins cu bara de o bordura destul de mica si destul de incet , iar azi mi-a picat fata cand am vazut ca mi-a crapat vopseaua pe bara fata .. aveti idee unde pot sa vopsesc si eu bara bine si sa fie gata pana miercuri ?

    Care iese la o samanta?
    Last edited by MihaitzaMCV; 21 May 2012, 17:12. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Ok ramane pe saptamana viitoare!

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    In mod normal sunt zilnic in Targoviste , dar in unele zile ma duc la Ploiesti ca am cursuri de dans :P .. iar in perioada asta la mine la firma se face reorganizare .. si trebuie sa punem la punct niste lucruri .. in fine .. sper ca saptamana viitoare sa ne vedem .
    Numai bine !

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Asta este poate data viitoare!

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    tocmai ma hotatasem sa vin singur, dar daca nu mai vi nici tu, nu mai vin nici eu, o lasam pe alta data, cand mai ai drum prin zona da si tu un telefon si poate ne vedem. numai bine tuturor colegilor

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Cu mare parere de rau am primit un telefon acum 2 minute si in 30 min o sa plec la Pitesti si apoi la Brasov !
    Mii de scuze !

    Leave a comment:


  • nicu_rcn
    replied
    barbuoctav nu mai poate ajunge (veneam amandoi), a intervenit o problema mai vine cineva de la pucioasa? daca da sunati.ma si pe mine 0735336553, daca nu poate ajung singur.

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Pe la cat ne vedem ?

    Pe la 19-19.30 ne intalnim la stadion . Vine cine vrea si cine poate
    Last edited by MihaitzaMCV; 17 May 2012, 16:15. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google