Discutii Generale, offtopic si alte cele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • D-FENS
    replied
    Pai sa dai un semn de viata cand te intorci.

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Imi pare rau ptr ziua de ieri , dar am fost plecat cu treaba .. azi sunt ina Targoviste , dar o sa plec pe la 3 .. dar saptamana viitoare ne gasim la un suc .. la o cafea ..
    Apropo .. e cineva de aici la scoala de salsa "Salsa Elegante" ?

    Leave a comment:


  • HOME-UCN
    replied
    Mi'a dat astazi Mihai sms si mi-a spus ca nu mai este in oras, m'a rugat frumos sa anunt eu aici. Deci iesirea la o cafea ramane pe alta data. Multumesc
    Octav, nu superi pe nimeni, stai linistit.

    Leave a comment:


  • barbuoctav
    replied
    Maine as veni si eu la un suc cu voi daca nu va supar si am loc bineinteles.Astept un telefon de la Mihai ca el cred ca este singurul care are numarul meu, o seara buna

    Leave a comment:


  • HOME-UCN
    replied
    Bine ca nu va vedeti astazi, ca eu acum ma pregatesc sa ma duc la pregatire... Ramane pe maine.

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    E o spalatorie langa o vulcanizare la sensul giratoriu,cam scumpa...Perii nu sunt in Targoviste,cel putin eu nu stiu ...

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Apropo .. ce spalatorie imi recomandati si mie ? Dar ceva fara perii ..

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    HOME-UCN:
    Bravo!Te descurci bine!
    Maine dupa amiaza il voi suna pe Mihai si daca-i liber ne intalnim la un suc,esti bine-venit si tu.

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    In seara asta nu am cum ca am cursuri de dans :d .. dar maine va sun si poate ne vedem pe undeva

    Leave a comment:


  • HOME-UCN
    replied
    Daca va intalniti diseara, un fir si la mine, ca poate trec si eu, nu promit... dar o sa incerc. Multumesc.
    D-FENS- merge megane'ul, o invatam pe fata aia cum sa faca sa dea si ea scart)

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    OK,te sun maine dupa amiaza.Apropo,2 zile la rand am vazut prin zona aceea un mcv rosu mai deosebit,e al tau?

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    E foarte bine .. sper sa nu ploua .. apropo numarul meu e 0749144775 .Eventual dai un bip si stabilim unde ne gasim

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    Originally posted by D-FENS View Post
    Langa parc?E o zona frumoasa.Eu sunt liber miercuri si joi,daca ai timp ne putem intalni la un "pahar de vorba"...
    ...Poate maine dupa amiaza,daca esti liber.

    HOME-UCN:Merge Megan-ul?Il cam scartzaiai acum 2 seri prin micro4...
    Last edited by D-FENS; 9 May 2012, 12:38.

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    @savoiu - nenea fara suparare , dar eu nu ti-am cerut bani , am intrebat doar cine are chef sa iasa la un pahar de vorba nu cred ca costa prea mult ..
    @Home_UCN - mersi nenea .. si tu esti de treaba .. sper sa imi fac ceva prieteni pe aici ..

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Lume amarata pe la targoviste nu avem bani!

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google