Discutii Generale, offtopic si alte cele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • HOME-UCN
    replied
    iti dau numarul meu de telefon si ne vedem la o samanta si un cola daca ei nu vor. Asta inseamna maine dupa ora 20.00 ca am pregatire si joi dupa 18.00. Iti dau pm.

    Astazi m-am intalnit cu Mihai, un baiat foarte de treaba. Cand mai ies te mai sun, mergem la o cafea data viitoare.
    Last edited by HOME-UCN; 8 May 2012, 22:07. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Pe aici nu iese nimeni in timpul saptamanii la o samanta si un cola ?

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Poti veni si duminica la mol la intalnirile logan club targoviste este putin mai incolo de parc spre manastirea dealu!

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    Langa parc?E o zona frumoasa.Eu sunt liber miercuri si joi,daca ai timp ne putem intalni la un "pahar de vorba"...

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    De luni o sa fiu in Targoviste zi de zi .. si norocul face ca sa stau chiar pe langa parc ..

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    Avem un lac in jurul careia poti alerga,se afla in acest parc,numit Parcul Chindia.Cand ai zis ca sosesti in Targoviste?

    Leave a comment:


  • MihaitzaMCV
    replied
    Am auzit ca aveti un parc frumos in Targoviste .. stiti cumva daca are banda sau spatiu special ptr alergat ?

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Astia sunt politisti locali din targoviste niste neica nimeni iar masinile de ridicat le au aruncat cei de afara la gunoi in romania si ai nostri le au luat de bune!

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    Da,era o femeie.A stat mai mult,nu 5 min. cum zice,dar chiar si asa...Nu mi-a venit sa cred cand a cazut masina !
    Am pus si video in postul de mai sus.

    Leave a comment:


  • iulian_may
    replied
    proprietarul masinii rosii era pe acolo?

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    Din cate stiu,ar mai fi cel putin o masina de ridicat.

    VIDEO
    Last edited by D-FENS; 17 April 2012, 19:35.

    Leave a comment:


  • iulian_may
    replied
    asta se intampla cu utilajele Sh de ridicat automobile parcate neregulamentar!
    in concluzie vreo cateva zile putem parca aiurea ca nu au utilaj de ridicat?

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    Isprava Politiei Locale din Targoviste,poze facute azi-dimineata de mine.Cel care tinea de masina era sa moara,nu a lipsit mult ca acel cadru de metal (cel de pe masina)sa-i pice in cap trecandu-i la cativa mm.Au venit televiziunile,a iesit tambalau mare!
    Attached Files

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Si pe la mol te asteptam danute dupa paste!

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    Mare dreptate ai...

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google