Discutii Generale, offtopic si alte cele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • savoiu_rf 82
    replied
    Danute, speram sa se opreasca si ploile !

    Vorbeste cu alexyno .
    Last edited by savoiu_rf 82; 7 March 2014, 20:57. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • MykyCRM
    replied
    As vrea si eu un sticker cu logan club , pe unde gasesc ?

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    O surpriza placuta am avut azi cand m-am intalnit cu Masinuta(SPM) si Mihai(RMM) la spalatorie la Petrom.
    Primavara a debutat frumos,cu masinile noastre curate.Sa o tinem tot asa.

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Vorbeste cu turturel si te rezolva el!

    Leave a comment:


  • R00By
    replied
    stie careva uned pot gasi un sticker cu loganclub pt parbriz?

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    O sa i anuntam.speram sa vina cat mai multi!

    Leave a comment:


  • sebi8ta
    replied
    Va invitam sa fim din nou copii…sa fim visatori si inocenti, intr-o lume a povestilor
    A fost odată ca niciodată...Aceeaşi poveste,şi totuşi ...

    Dacã aveţi planuri … anulaţi-le, pentru cã noi..Cavalerii si Domnitele cetatii Kronstadt,unde salasuieste LOGAN CLUB KRONSTADT, pentru mai bunã ştiinşã aflave’ţi ca se da sfoara-n tara, in cele patru zari , sa se stie …in preafrumoasele zi de 30,31 a lui Martie, va avea loc REGIONALA LOGAN CLUB KRONSTADT 2013 pentru care va rugam, pre voi preacinstiti oaspeti făceţi-ne hatârul să ne veselim si sã ne ospãtãm dupã datine strãbune alaturi de boieri dumneavoastra ,unde poruncitu-sa mare praznic si voie buna cu o poveste in lumea basmului…. Iar pentru mai multã putere şi întãrire a celor mai sus scrise poruncit’va sã se vesteascã şi sã se atârne pecete pe aceastã veste,aici dupa bunul plac al domniilor voastre.
    Chiar daca nu esti un Cavaler cu armura stralucitoare,o Ileana Cosanzeana , Fat Frumos sau o Domnita din Poveste, vrem sa te simti ca si ei,participand la INTALNIREA LOGAN CLUB KRONSTADTcu o poveste foarte cunoscuta noua, concursuri distractie si voie buna,sub Cetatea Kronstadt. Daca nu a-ti avut noroc de nici o culoare ,nu va pierdeti speranta,avem surprize si o lume de povesti ptr. toti.
    Va asteptam cu drag la inceput de primavara !


    Detalii pe Threadul de intalniri Nationale......

    Anuntati si ceilalti colegi despre eveniment...si mobilizativa ptr. ptr. o superdistractie.

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Ok multumim pentru invitatie tinem legatura!

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    logan1,4 mpi rosu passion model laureate an 2006 34000km reali !il stii este vorba despre bogdan cu loganul vbf!te sun maine si vorbim!

    Leave a comment:


  • DB77AAA
    replied
    Radu! Da detalii.
    Mersi.

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    da angi stiu eu!

    Leave a comment:


  • DB77AAA
    replied
    Prin zona nu stiti un Logan acceptabil de vanzare?

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Eu stiu cam la 50km/h se efectueaza!

    Leave a comment:


  • crass
    replied
    Buna ziua
    Am si eu o intrebare. Stie cineva cum se efectueaza testele NCAP ? Stiu ca sunt niste teste de siguranta, dar nu stiu care sunt vitezele la care se testeaza.

    Leave a comment:


  • savoiu_rf 82
    replied
    Da il vinde visan vbf pe al lui laureate de 1,4 mpi rosu passion!

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google