Ce Dealer Dacia Bucuresti Sa Aleg?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce Dealer Dacia Bucuresti Sa Aleg?

    Ma intereseaza in viitorul apropiat sa fac pasul si sa imi achizitionez un Logan, si as aprecia opinii cu experiente recente legate de dealerii din Bucuresti, in principiu ma intereseaza care sunt mai ok, eu in momentul asta sunt nehotarat intre AutoCobalcescu, Dacoserv Salaj si Meridian Sud

  • #2
    Meridian Sud sunt OK. Mai au de imbunatatit unele aspecte (servici oferite dupa ce iei masina) dar sunt seriosi. Nu imi pot da cu parerea despre celilalti 2.

    Comment


    • #3
      Si cumnatul meu si un var au luat Logan 1 de la AutoCobalcescu si au fost multumiti !
      Au primit inclusiv ,,cheita" de scos casetofonul, pe cand altii aveau butoanele cu impuls la geam sofer schimbate la alti dealeri

      Comment


      • #4
        Originally posted by sadicu View Post
        Meridian Sud sunt OK. Mai au de imbunatatit unele aspecte (servici oferite dupa ce iei masina) dar sunt seriosi. Nu imi pot da cu parerea despre celilalti 2.
        Adaug pe langa asta si faptul ca anumite persoane de acolo au o mare lipsa de cunostinte in ceea ce priveste marfa vanduta. Un potential client care invarte configuratorul Dacia si brosurile de cateva ori stie mai multe. Din pacate lucrurile nu se vor schimba prea repede din moment ce multe persoane cand ajung acolo se aseaza pe scaun si spun: Am venit sa cumpar un logan/sandero etc. Practic, consilierul respectiv nu depune nici cel mai mic efort pentru asta. Ca sa nu mai spun ca atunci cand am intrebat despre problemele aparute dupa vanzare, in special la Easy-R, de fiecare data era vina clientului, ba ca e taximetrist, ba ca masina aia a fost condusa in ultimul hal samd cu toate ca tot ei spuneau ca au schimbat pe garantie ambreiajul.

        La Dacoserv Salaj mi s-a parut ok Sebastian, un tip cu ochelari.

        Comment


        • #5
          In dimineata asta o sa merg la Dacoserv

          Comment


          • #6
            Ce service sau reprezentanta Dacia din Bucuresti-Ilfov recomandati pentru lucrari de mecanica la Logan? Dar pentru lucrari de tinichigerie?

            Comment


            • #7
              Pentru lucrari de mecanica si reparatii tinichigerie vopsitorie am mers la Dacoserv Militari ,unde am fost multumit
              Last edited by Leo0608; 8 May 2022, 11:24.
              ​​​​​​

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google