Cupa VSS-2 Macadam

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    de aici rezultand ca am fost in inferioritate
    am fost de-a dreptul amenintat, cum ca: mi se da sa mananc toata mancarea ce a ramas (cei care au fost acolo isi dau seama ce chin putea insemna asta), ma lasa sa merg fara masina acasa (au facut chiar o demonstratie de mi-au luat masina si au plecat la TM cu ea, chiar au si turnat benzina in portbagaj ca sa fie amenintarea completa), mi-au turnat bere in portbagaj, care in combinatie cu benzina da si acum niste "miresme" in masina de iti vine sa versi cand te urci in ea ... deci iti dai seama ce au vrut sa faca cu mine !!!
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • #17
      Originally posted by Seba View Post
      ................. am fost putini, dar ne-am dat in liniste, am mancat, am facut glume, ne-am simtit foarte bine. si neavand premiere cu podium, a fost mult mai linistitor, n-a existat scandalul aferent afisarii clasamentului, etc...
      S-a mai platit taxa de inscriere?
      Nu pot sa-mi dau seama, te-ai dat cu 1.4 sau cu 1.6 16V?

      Comment


      • #18
        s-a mai platit ... si s-a dat cu polizorul al mai mic
        dar cu toate astea a avut o satisfactie imensa dupa cum clar i se citeste pe fata

        PS castigatori au fost cu totii din punctul nostru de vedere chiar si cei care au prestat munci agricole
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • #19
          Poza asta ne comunica clar agresivitatea lu' Seba. Imaginati-va daca avea tractiune si pe spate cum arata tromba de pietris!

          Eu cred totusi ca a mers cel mai tare nu pentru trofeu ci pentru ca se grabea undeva...
          Attached Files
          sigpic

          207 noir obsidien

          Comment


          • #20
            Si el vroia sa ma ia copilot...si asa nu prea dorm bine noaptea

            Comment


            • #21
              nu stiu cum se face, dar dintre toti mosu' junior ramane cu cele mai interesante amintiri de la evenimentele astea
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • #22
                Originally posted by Seba View Post
                @sorinj: viteza de top "adevarata" va poate da roby makrai (audi "butoias"), care "vedea" si 140km/h, el zicea chiar si 170, dar nu-mi pot imagina tronsonul de pe traseu unde sa-i dea 175...
                Undeva intre 2 curbe unde eram eu tot cu capul in tavan, cred ca avea 150, desi s-a imburdat si bordul cu tot cu ceasuri, a cazut oglinda interioara si mi-au zburat telefoanele din buzunar, sub scaun.


                Originally posted by bubu_vasile View Post
                mi-au turnat bere in portbagaj, care in combinatie cu benzina da si acum niste "miresme" in masina de iti vine sa versi cand te urci in ea ... deci iti dai seama ce au vrut sa faca cu mine !!!
                Ce uOAMENI.

                Comment


                • #23
                  Foarte slab mediatizat.. mai ales pe forum... primul post ii a lui bubu in 21 iunie si dupaia urmatorul post ii din ziua evenimentului..
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #24
                    Ceva filmari aveti de la macadam? Sunt curios sa-i vad si eu in actiune pe participanti, mai ales pe monsieur Seba
                    sigpic

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google