Taximetrist De Bucuresti..:D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • adicata2003
    replied
    Aici aveti tot filmul......

    Leave a comment:


  • lungan
    replied
    hmm...daca in locul lu' ala din spate ar fi fost o femeie, oare taximetristu' trecea la "fapte" sau doar o ameninta si p'aia cu p..a ?

    Leave a comment:


  • radu2008
    replied
    Un taximetrist cocalar!

    Leave a comment:


  • maryus_frt01
    replied
    eu zic ca a fost ceva regizat

    Leave a comment:


  • ingerulol
    replied
    Ce penal !!! Ce dobitoc ala ca tacea din gura , sa vezi ce-l BEEP eu in gura pe taranu`ala de taximetrist (fara OFENSA foarte tare scurt-metrajul ) dar ala din spate era mult prea prost daca era pe bune , puteam sa ma urc si cu ***** pe picioare (scuzati-mi expresia) ca d-aia platesti 20 LEI lejer Militari - Eroilor sau Regie - UNirii . Exista si riscuri , vezi emisiunea Cele mai urate meserii

    Leave a comment:


  • mumus
    replied
    pacat ca nu a fost reala faza....macar de se facea la camera ascunsa...

    Leave a comment:


  • Narky
    replied
    looool ce il injura ) si ala tacea ) dute bah iati de munca

    Leave a comment:


  • ady62
    replied
    Filmuletul prezinta Romania asa cum e ea

    Leave a comment:


  • vdmihai
    replied
    Are si dreptate
    Tare

    Filmul asta Amatorul merita vazut?

    Leave a comment:


  • Anthony
    replied
    Ce criminal a fost asta e taximetristu viitorului

    Leave a comment:


  • luci_77_rub
    replied
    Foarte tare filmuletul....

    Leave a comment:


  • dsorinmihail
    replied
    Acum pe bune, e regizat dar.... Ceea ce spune soferul ar trebuii sa dea de gandit multor clienti in legatura cu purtarea lor fata de noi. Plecand de la faptul ca mai intai se intreaba daca se poate fuma si nu sa se urce cu ea aprinsa(tigarea), apoi se saluta si se spune politicos ruta care o doreste de urmat,impreuna cu destinatia. Sincer v-a spun, ca multi se urca, se intind pe scaunul din fata, pun mina stinga pe spatarul scaunului soferului si zice: da-i inainte. eu personal zic instantaneu : DA-TE JOS ACUM.Evectiv ma supara atitudinea de increzut. Revedeti filmul si o sa vedeti ce spune soferul de taxi privitor la atitudinea unor clienti. Are si ceva morala in el acest filmulet(trecind peste limbajul vulgar).In fine e haios. Gata

    Leave a comment:


  • ste
    replied
    OK am inteles ca este film. Si eu am lucrat ca taximetrist dar in firma respectiva daca suna cineva cu o reclamatie serioasa, nu de genu ca "nu mi-a placut fata lui", etc. Asa zburai din firma....

    Leave a comment:


  • dsorinmihail
    replied
    Usurel fratilor , ca si eu sunt taximetrist. Si intradevar nu imi convine cind se urca murdar pe picioare dar asta e alta treaba si face parte din riscul meseriei. Eu cred ca este regizata faza. Stiu ca exista si printre noi lepre si jegosi , ca si printre clienti, dar e prea tare faza si de aceea cred ca e regizata. Eu in locul clientului ai faceam volanul guler taximetristului, desii dupa cum am spus-o sunt si eu taximetrist.Intradevar avem anumite reguli stricte, vb serios, si anume nu luam daca sunt bauti, daca au bagaje care pot murdarii bancheta sau prtbagajul, nu intram pe anumite strazi desfundate, dar totul in limita bunului simt. Aici e deja strigator la cer, oricum m-am amuzat copios.

    Leave a comment:


  • Razvan_DUB
    replied
    Cautati filmul Amatorul, cum a zis si sonykel.E mult prea tare!Nu judecati inainte

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google