Pareri Sistem Audio, Multimedia, Navi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pareri Sistem Audio, Multimedia, Navi

    Buna ziua, vreau sa schimb si eu sistemul audio din golanel(laureat).
    Am nevoie de navi, mp3 si boxe.
    Ce recomandati: o unitate multimedia 1din(navi,dvd,tv,radio,bluthoot) sau separat fiecare?
    Separat care marci sunt bune: mp3, boxe?
    As dori sa montez boxe in locurile originale fara modificari.
    Pretul conteaza dar vreau sa fie ceva de calitate, mai bine un ban in plus daca merita.
    Last edited by vyp75; 18 April 2009, 10:25.
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

  • #2
    Uite-te pe My Ryde "Golancele mele", am un sistem LG 9700R instalat pe masina, si sunt supermultumit de performante si de faptul ca nu mai am nimic insirat prin masina. Am totul ascuns, panoul fata este 1/2 detasabil si sistemul este foarte "discret" pentru hoti..
    Boxerle de 13 cm se potrivesc in masina indiferent de producator. Recomand aceleasi boxe pe care le am Clarion SRQ 1320, sunt 70-80 de lei perechea, sau SRQ 1720 pe spate, dar nu in usi.

    Comment


    • #3
      daca vrei sa iti iei un mp3 mai performant nu se merita sa pui boxe la marimea celor originale asculta-ma ca iti zic din experienta sau macar pe spate baga ceva mai mare...si oricum eu cred ca nu se merita cu tv ...dvd iar la fel dar depinde ce planuri ai tu ceva cu bluetuth merge.

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google