Ce muzica ascultati in masina?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Hip-hop, mult House (muzica de club) si radio din cand in cand (Kiss Fm).
    In tara momentan.

    Comment


    • #47
      Eu ascult de obicei muzica anilor '50,'60,Elvis,Ray Charles,Dean Martin Jerry Lee Lewis dar si Aerosmith,balade Metallica,Nirvana,mai depinde si de ce chef am in momentul respectiv.Nu prea ascult radio.
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #48
        rock, muzica anilor 80 (inclusiv aia nemteasca; chiar e faina, daca intelegi versurile), radio romantic, cateodata radio 21 sau europa fm.
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #49
          Eu ascult muzica Lounge!!!
          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

          Comment


          • #50
            Originally posted by silverstylle
            Minimalismul a aparut ca o reactie la abundenta de culori in pictura, de figuri de stil in poezie sau de instrumente si de note in muzica. Este o forma de extremism artistic, aparuta oarecum in opozitia expresionismului. Conceptual, minimalismul incearca sa elimine ceea ce nu este absolut necesar unui creatii. Nicaieri in conceptualitatea minimalista nu se spune insa ca se va accepta o opera neterminata a unui artist ca fiind opera minimalista, iar de cele mai multe ori de asta ne lovim. Ne lovim de picturi, de melodii, de poezii neterminate toate ascunse si ingropate sub un morman de mizerie aparent ideologica.In muzica in general va recomand sa ascultati cativa clasici ai minimalismului precum Philip Glass sau Mychael Nyman, iar in muzica techno recomand Jeff Mills, Carl Craig sau Plastikman, Ricardo Villalobos, Luciano.
            bai nitzule tu vorbesti serios ma?
            hai las draq forumu ca avem seminar

            sigpic

            Comment


            • #51
              1.radio
              2.hip-hop
              3.rap
              4.manele(foarte rar)
              sigpic........restul e NoSpeedLimit

              Comment


              • #52
                Dimineatza cand merg la faculta las muzica incet ca adormit fiind nam chef sa imi zdruncin creieru asa ca ascult Radio 21 cu Buzdu si Morar sa ma mai bine dispun sa neutralizez gandu ca tre sa ajung la faculta. Dupa ce am terminat cu faculta sunt bine dispus ii dau cu orice gen de muzica, nu mai conteaza ce e bine ca am scapat de faculta :P si seara cand vrea sa imi etalez golanelu dau muzica tare, nu manele in orice caz si las pe altii sa admire bassul si neoanele care se aprind odata cu el si implicit si zdranganitul de tabla de la portbagaj, tre sa il insonorizez dar am alte planuri inainte...:P
                1.5 DCI 85 CP Chipuit, toba sport, neoane sub masina, la pedale, sub scaune si portabaj alaturi de lada de 800W RMS pure bass!!!

                Comment


                • #53
                  Depinde de zi ,cand sunt suparat simphonica,si cand ma dau cu BMW-uri ascult house.
                  http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                  Comment


                  • #54
                    hip-hop, cateodata radio (kiss fm, radio 21)
                    If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                    Comment


                    • #55
                      Prin oras (Bucuresti) unde mai mult stai decat mergi raman la blues sau city FM daca imi e prea lene sa pun playeru iar prin afara pun un CD care sa aiba mai multe tipuri de rock (si mai agresiv si balade, intre anii 70-90).
                      Don't touch! Never ever steal
                      Unless you're in for the kill

                      Comment


                      • #56
                        muzica electronica (house) : -minimal
                        -house club
                        radio : ONE FM
                        C FM
                        kiss fm
                        si altele... exclus doina fm

                        Comment


                        • #57
                          C FM ? nam auzit ... da probabil la voi in ct este.

                          Da imi fac CD-uri mp3-uri, am si un dosarel si htmluri pe telefon in caz ca ma uit dupa o melodie anume.. mp3-ul meu nare dir-list.
                          ascult asa:
                          RnB
                          Hip-Hop
                          Dance
                          Trance
                          House - (white sensation ,Dance Departement)
                          Rock - (dar nu foarte mult si nu hard... ex: Simple Plan, Prodigy - care imi place desi e mai hard-rock )
                          Kiss FM
                          One FM
                          DEEA
                          Student FM
                          21 nu prea mai ascult de cand cu morar si colegu lui de la dim dementa care fura glume din ziare si le zic ca si cum ar fi ale lor.. si a iesit ceva scandal.
                          turbo makes torque and torque makes fun

                          LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

                          Comment


                          • #58
                            am o idee .. sa facem Radio Logan ! )) ascult orice muzica mai putin populara in rest orice .. imi place sa se tot schimbe .. nu tot acelasi gen
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by felixb View Post
                              Depinde de zi ,cand sunt suparat simphonica,si cand ma dau cu BMW-uri ascult house.
                              De ce imi era mai frica nu am scapat.

                              Eu ti-am recomandat in alt thread niste JBL'uri (pe care le-ai si luat am inteles) pentru ca nu am crezut ca asculti simfonica in masina, .... m-ai si te-am spart, caci nu cred ca suna bine pe simfonica.....de pretat la acest gen sunt tot DLS'urile si poate si altelea dar nu imi vin in minte acum.

                              Ce pot sa sper acum, este sa nu te superi prea des ...........

                              Comment


                              • #60
                                Hip-hop
                                Depeche Mode (old)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google