Ce muzica ascultati in masina?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    deci in ordine, house , dance, hip-hop(unele melodii) si iara-si house,
    tin sa va zic ca de 2 ani de cand mi-am schimba cassul vechi cu un mp3,si am si reusit sa invesstesc un pic in sistemul audio ...nu am mai ascultat radio numai cred ca de vre-o 5 ori,in rest a mers non stop lupa la mp3 )
    sigpic

    Comment


    • #62
      off: am o mare , chiar imensa pasiune pt muzica Techno / Techno-House / Minimal/ Minimal-House . si asta nu pentru ca e la moda sa fii "minimalist" ci pentru simplu fapt ca de mic imi place asa ceva.
      deci ordinea ar fi cam asa:
      1.techno (minimal, techno-house, etc)
      2.tribal (merge bine in masina .. incercati)
      3. am facut un mp3 cu o selectie de muzica veche gen: abba, bony m, julio iglesias... etc( uneori te doare capu de la prea mult bass si efecte)
      4. deea
      5 kiss fm

      Comment


      • #63
        Dragii mei cel mai bine ma simt cand imi canta BUG MAFIA si OMBLADON... MAI AM MOMENTE CAND ASCULT SI HOUSE DAR FOARTE RAR... FARA MANELE PT CA MA ORIPILEAZA... MENTIONEZ CA ASCULT MUZICA IN SISTEMUL de 4 boxe Blaupunkt cu un cd player Blaupunkt (dotare de fabrika dacia logan) Love music... Love to party

        Comment


        • #64
          ca bine zici razvane am niste piese tribal.. de toata frumusetea.. mai mare placerea sa le asculti si mai ales in masina TRIBALMANIA

          Comment


          • #65
            stiti cum se zice: hai cu maneaua sa ne facem damblaua .
            In afara de manele si house mai ascult cate o greceasca, turceasca ....de-alea mai pe sistem asa
            sigpic

            Comment


            • #66
              Rock, hause, tehno, drum&base, hip-hop, oriental, Radio Impuls, Radio 21 si daca se poate la nivel max si sa stresez babele de pe trotuar

              Comment


              • #67
                House,techno-house,club,unpic de tribal si radio mai rar

                Comment


                • #68
                  Eu ascult in masina toate tipurile de muzica(mai rar manele, doar cand sunt cu anumiti prieteni, si atunci volumul e destul de mic).Recent mi am facut un cd cu vama veche, bob sinclair, chirs brown-kiss, etc. Prea tari m-ai ales la drumuri lungi.
                  Cars don't kill people. People kill people!

                  Comment


                  • #69
                    Tocmai mi-am facut un cd cu mp3 cu muzica veche de top MTV (Dj Bobo, Dr. Alban....)
                    si atunci cand i-au persoane in masina incepe si zice "off pe melodia asta m-am indragostit de cutarica, .. faceam x lucruri , eram pustan "
                    eu zic ca este necesar un astfel de cd
                    Kiss Fm Gris Platine DC

                    Comment


                    • #70
                      Dance , hip hop , house , r&b . Manele nu am mai ascultat de cateva luni , mi s-a acrit de ale .
                      B -X X - DDF x 2

                      :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                      Comment


                      • #71
                        Muzica clasica, muzica meditatie si relaxare
                        http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                        Comment


                        • #72
                          Tare intrebarea!
                          Chiar te asteptai sa recunoasca cineva ca asculta manele.
                          Nu recunosc dar sti bine ca o fac dar mai pe furis cu prietenii apropiati.
                          Cam cum merge rock-ul cand pleci la un gratar?

                          Comment


                          • #73
                            Acum ascult ABBA. M-am captusit cu un CD cu formatia asta si in sfertul de ora de acasa pana la munca (sau invers) este de ajuns.
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • #74
                              In orce caz nu manele(DEX=Cantec de dragoste de origina orientala, cu melodie duioasa si taraganata)Ascult muzica usoara a anilor :70,80,90.

                              Comment


                              • #75
                                Cand am drumuri prin oras ascult la cd in mare parte house ( atb , paul van dyke etc..) cand plec la drum mai lung ascult info pro
                                Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                                Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google