Alarme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alarme

    Aici vom discuta despre alarme.Ce accesori leati pus.Cat a costat.Unde leati montat.Cam cat a durat montaju.Daca sunteti multumiti de ele.Cum ati rezolvato cu garantia.
    Asa ca incepeti si prezentativa alarmele.

    sigpic

  • #2
    Alarma este Ungo 200, cu deschidere portbagaj din telecomanda si separat un modul ridicare geamuri.
    Costuri 150 eur alarma + 50 eur modulul ridicare geamuri
    Foarte multumit, fara probleme la garantie.

    Comment


    • #3
      Originally posted by Miky 48
      Alarma este Ungo 200, cu deschidere portbagaj din telecomanda si separat un modul ridicare geamuri.
      Costuri 150 eur alarma + 50 eur modulul ridicare geamuri
      Foarte multumit, fara probleme la garantie.
      Si montajul costuri&durata?

      sigpic

      Comment


      • #4
        Astra 777, 800 ron a costat si am montat-o la Meridian.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          Costurile montajului sunt incluse in pretul alarmei. Montarea a durat o jumatate dezi (9-14) dar s-a instalat alarma, modulul de geamuri, deschiderea portbagajului, CD-playerul, statia si subwooferul si toate difurile schimbate. Ca o estimare cam 2 ore a durat instalarea alarmei.

          Comment


          • #6
            nici un constantean cu alarma pe aici?

            sigpic

            Comment


            • #7
              o sa imi pun eu in cateva zile un Viper 5000 daca numai ai rabdare

              Comment


              • #8
                da dar tu til pui la bucuresti nu?

                sigpic

                Comment


                • #9
                  sar putea in constanta sa o montez ca deja mi-au incercat capota azi noapte(au vrut sa vada ce e sub capota,si mi-au distrus vopseaua,indoita tabla)la cei de la Mermin XX imi cer 100 ron pe montaj,ca cica e cu pager...senzori si e mai mult de treaba
                  Last edited by SUPERCAR; 15 September 2007, 19:04.

                  Comment


                  • #10
                    e bine 100 mie miau cerut de la 1,5 la 3
                    unde sunt astia mermin??? dami si mie un pm sa nu se considere reclama

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      exact langa magazinul diverta la trocadero....imposibil sa nu il stii,e cu boxe auto...accesorii auto.

                      Comment


                      • #12
                        Am intrebat la cei de pe Tepes Voda, daca au vreo intelegere cu dealerul Dacia (Olteanu), si nu au ceva .... adica un act de agreere. Doar ceva verbal, se cunosc sefi intre ei. Asta in caz ca va interesa.
                        , sunt cu ochii pe voi !
                        :thumbsup:

                        Comment


                        • #13
                          asta cu sefi o stiam si eu... dar cand mam dus la ei mia zis ca imi asum riscul...

                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            ba frate dar cat tupeu au astia auzi u sa traga de capota omului ...mama ce bataie le-as da doamne ....direct in morga i-as trimite ...pe mine ma stiu la mine in cartier toti si pana acum nu am avut probleme dinastea ..dar sper sa nici nu am ca a 2 a oara imi pun o camere web la balcon sa bata pe masina si i-am terminat cand ii prin ....

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Jonivip
                              ba frate dar cat tupeu au astia auzi u sa traga de capota omului ...mama ce bataie le-as da doamne ....direct in morga i-as trimite ...pe mine ma stiu la mine in cartier toti si pana acum nu am avut probleme dinastea ..dar sper sa nici nu am ca a 2 a oara imi pun o camere web la balcon sa bata pe masina si i-am terminat cand ii prin ....
                              si eu ma gandeam la asta,oricum il cunosc pe unul de la furturi pe constanta pe gabi pocnet si au luat amprente...toate cele...dar nu cred ca ii prinde careva,cea mai buna solutie e cum ai zis tu...camera video sa bata toata noaptea pe masina si ii prinzi in cele din urma.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google