Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Vezi ca Dayton de vara sunt destul de slabe dupa cum spunea un user mai sus.

Dayton de iarna am si eu si sunt foarte multumit(chiar surprins tinand cont de pret), dar asta nu garanteaza ca si Dayton de vara sunt stralucite. Mai bine mai cauti ceva impresii de la utilizatori.
    Logan GPL 1.4

Comment

• dayton sunt in carefura la ~ 200 lei bucata. le-ai luat bine.
      sigpic

Comment

• Am vazut niste review-uri bune despre Tigar Winter
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

Comment

• iarna Fulda KRISTALL MONTERO 2 si vara continental
          lipsa text

Comment

• iarna lassa snoways2-- le am de 3 ani sunt facute sub licenta bridgestone in turcia 210/buc
            vara lassa miratta de care sunt foarte multumit -------------170 lei/buc
            eu le schimb mereu iarna cu iarna si vara cu vara toate 4
            Last edited by Ady-bac; 10th February 2010, 10:30. Reason: .

Comment

• dupa ce le termin pe astea de vara categoric voi trece pe allseason ,m-am cam lamurit si cu astea de iarna bani aruncati ,iar vecinul meu cu kormorane iese mai bine din parcare decit mine ca exemplu.
              de ce all season mai mult ca sa nu ma opreasca cap de creta ca nu e masina echipata de iarna.
              daca stie careva provenienta unor cuciucuri marca "vara-iarna" deci scris in romaneste si doar atit,cauciucurile respective echipau un logan-taxi.

Comment

• Folosesc de o saptamana Debica Navigator II M+S dar scrie pe ele ca sunt All Season. In zapada merg ca si cu senilele iar franarea pe carosabilul din Bucuresti, zilele astea, este fara batai de cap. Nu stiu cum se comporta vara, dar pentru iarna sunt ok.
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

Comment

• pe astea o sa optez incepind cu iarna viitoare si eu ieftin si bun .

Comment

• masina mea ruleaza pe pneuri continental, din alea originale de logan. Nu m-au dezamagit iarna asta.

Comment

• Am masina din prima serie, 2004 . Mi-a venit masina cu Montana ( de altfel aceleasi ca si Kormoranele de astazi.) Nu am cuvinte despre aceste chestii numite anvelope de masina. Singurul fapt pozitiv era la ele ca iti trebuia o viata de om sa se toceasca pe masina la folosinta normala. Dupa mine aceste cauciucuri daca nu conduci babeste, max 80km/h sunt pericol de viata. Nici nu am asteptat sa se toceasca si am trecut pe Continental Eco Contact( toate cele 4) Este o diferenta ca intre cer si pamant, foc si apa....De Continental sunt multumit exact in felul in care nu am fost de Montana...
                      Iar cauciucuri de iarna folosesc de 4 ani Sava Eskimo 2 care pe zapada sunt chiar excelente, dar pe drum umed sunt chiar slabe. De anul trec si acolo ori pe Continental , ori pe Pirelli...sau oricum pe ceva de marca.
                      Logan 1.6mpi-2004 septembrie si Skoda Octavia 1.4TSI-122CP-Business-2010 iulie

Comment

• din ce am auzit eu montana si kormoran nu sunt aceleasi. ar fi mai slabute montana decat kormoran - a nu se intelege ca acestea ar fi bune.

Comment

• vreu sa imi schmb cauciucurile. imi puteti da un sfat ? vreau allseason, sa fie iarna cel putin le fel de bune ca Kormoran si sa fie bune si de vara. vreau un compromis ideal intre cele 2. si sa fie si durabile.

Comment

• Nu exista asa ceva; Nu faci nicio afacere cu all season; Nu sunt bune nici iarna nici vara
                            ia-ti ceva de vara foarte bune, si la iarna viitoare vezi tu..ori iei ceva ieftinache pt iarna, ori chiar ceva SH de iarna.
                            Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

Comment

• Vredestein QUATRAC 3, Dunlop SP 4All Seasons, Eu personal as merge pe Verdestein Quatrac 3 is ceva mai bune ca dunlop sp 4all seasons

Comment

• Ce te face sa spui ca sunt mai bune?
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

Comment

Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google