Al Cui Suporter???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Timisoara aveti grija ca venim puternic din urma.
    Astazi copii de la Atletico Arad au castigat in finala turneului pe tara organizat de Gica HAGI contra echipei Banatul Tmisoara,deci viitorul suna bine.
    Oricum sunt mandru ca in aceasta finala s-au intalnit echipele din vest,zona unde fotbalul inseamna totul.AVE Arad,AVE UTA!

    Comment


    • #92
      pana sa ajunga aia seniori, jumatate se vor lasa de sport sau vor fi sportivi ca si mutu, titulari la tras pe nas...nu ma refer la vreuna din echipe in special, ci la toata generatia...
      apropo, in vest, fotbalul inseamna totul pt unii, la fel ca in restul tarii. e sport national, desi in ultima vreme mai bine i-ar sta denumirea liga de bataie de dupa meci si cupa de injuraturi din timpul unei partide plictisitoare de fotbal...
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • #93
        E echipa mare, galeria-i tare, asta-i faima mea ULT*RAS si STEAUA PS un sfat pt catei, nu veniti in ghencea...

        Comment


        • #94
          Va bat nebunii aia de va suna apa in cap.

          Comment


          • #95
            tup tup tup tururup tup tup...tup tup tup tururup tup tup...hai STEAUA
            "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

            Comment


            • #96
              Hai Steaua !
              b 89 plk

              Comment


              • #97
                Originally posted by Red_Alin View Post
                Va bat nebunii aia de va suna apa in cap.
                Cine ma catelusii?? Poi ne-a mai batut vreodata sa ne bata si acum?? ) )

                Comment


                • #98
                  Intotdeauna Dinamo Deasupra Tuturor !
                  rapidu-i tiganie, steaua-i taranie !
                  restul nu contati !

                  Hai, suparati-va !

                  Comment


                  • #99
                    cand o lua dinamo bataie 8-0 acasa si aveti tribunele pline si 40000 de oameni care sa stea pe ploaie torentiala si sa cante, atunci puteti sa spuneti ca va iubiti echipa...
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • DINAMO


                      Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
                      -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
                      Silent Coat.

                      Comment


                      • auh auh auh

                        the war is coming !

                        Comment


                        • Originally posted by Loganu View Post
                          auh auh auh
                          adica ham ham ham... nu e nici o rusine
                          sigpic

                          Comment


                          • miroase a oitze de-a lu' becali )
                            La ce stadion aveti .....cand l-am vazut aseara mi-am pus mainile in cap...au mancat oile lu jiji gazonu

                            Comment


                            • Si acasa nici macar egal n-o sa faca Dinamo, ia batalie, iti spun si cine da gol: Rumburak ala (polonezu ala).

                              Comment


                              • Mai Tavi mai nou o dai si pe fotbal?Eu stiam ca acest capitol te depaseste.)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google