B.89.plk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B.89.plk

    Hai ca imi prezint si eu masina . Este un Logan Facelift , cumparat in august 2008 , acum are aproximativ 9000km , motorizare 1.4mpi . Sunt foarte multumit de masina cum merge .

    Modificari nu i-am facut decat la sunet :
    -mp3 player jvc kd-g351 , cu usb , 4x50
    -boxe fata sony xplod 35w rms
    -boxe spate blaupunkt ovale 70w rms

    Planuri de viitor:
    -imbunatatire sistem audio
    -tunning exterior
    -kit xenon
    -geamuri fumurii
    -remapare

    Astept pareri , sfaturi .
    Attached Files
    b 89 plk

  • #2
    Tare .bv pt culoare ai aleso ...o sa iasa super .imi place la nebunie modelul nou mai ales rosu.bafta la tunarit si cati mai multi km fara incidente.asteptam poze cu modificari.
    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Comment


    • #3
      Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea.

      Multi km fara probleme.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • #4
        Si niste sfaturi.:punei folie neagra,niste jante pe negru cu nichel,evacuare sport,si un soft schimbat la motor.si can atat pe modelul tau.
        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Comment


        • #5
          Masina arata foarte bine,pozele sunt facute intr-un moment bun,zic eu.Masina curata, peisaj dupa ploaie,totul e frumos,imi place.
          Numarul e preferential?Ce semnifica?
          Mult succes in continuare!
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #6
            frumoasa foc!cat imi place faceliftu asta de la logan...sa ai parte de muuulti km fara probleme!bafta si ai grija de ea
            "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

            Comment


            • #7
              Multumesc pentru aprecieri si sugestii.
              @florin multumesc pentru sfaturi

              @d-fens merci mult . numerele nu sunt preferentiale

              @odorog merci. si mie imi place foarte mult

              Ps : acuma abia astept sa vina vara ca sa dau de permis
              b 89 plk

              Comment


              • #8
                Urmeaza o remapare la motor cat de curand deoarece am citit aici pe forum ca se merita acest lucru din plin.Acum intrebarea mea e daca la revizie se observa ca a fost remapata sau se poate pierde garantia ?

                Astept in continuare pareri , sugestii
                b 89 plk

                Comment


                • #9
                  sa o stapanesti sanatos..sa ai grija de ea.. bafta la carnet.ce anume vrei sa ii faci la exterior...sau ce kit?...niste jante in primu rand.bixenon trb ca u nu ai proiectoare si iti prieste..folia la fel imbunatateste aspectul...spor in continuare.

                  Comment


                  • #10
                    frumoasa masina, dar in primul rand bafta la permis si pune mana pe carte . multi km fara probleme
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      frumoasa culoare. daca ai vrea sa ii pui niste proiectoare ar fi foarte fain, mai ales ca te ajuta enorm. este ambiance sau preferance?
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • #12
                        dcai faci doar resoftare nu se vede la service,dar daca vrei sai faci vino ,la pitesti ca face cineva care lucreaza chiar la dacia,am si eu si e belea cumtrage,ma fac cu 1,6.uite id ul meu daca vrei si mai vb..florin_dnf
                        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Comment


                        • #13
                          si cat vrea acel angajat de la dacia pentru o resoftare?
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • #14
                            si eu am un laureat 1.4 F2, luat in decembrie'08 si sunt foarte interesat de resoftare
                            de ce diferenta de putere e vorba?
                            sunt putin dejamagit la demaraj si la depasiri
                            in rest super multumit
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • #15
                              @B-08-ZIA ms .. la exterior vreau sa`i pun jante , folie si bixenon ca in rest imi place cum arata

                              @Laurr_07 Asa o sa fac dar inca mai am putin pana ma apuc

                              @alindrgn Modelul e ambiance . Cam cat ar costa proiectoarele ?

                              @florin_dnf Resoftarea vreau sa o fac la Doc de la Obd ,pentru ca toata lumea este multumita de rezultate :d Si cel de la dacia cat cere pentru resoftare , si ce performante obtii dupa adica cati cai,cuplu ?
                              b 89 plk

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google