!!!Au Nevoie De Ajutorul Nostru!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • !!!Au Nevoie De Ajutorul Nostru!!!

    Dupa cum v-am povestit la intalnirea anterioara, pe sectia de Pediatrie a Spitalului de Urgenta Constanta exista o camera in care stau mai multi copii abandonati cu varste cuprinse intre 0 si 1 an. Aceasta camera nu are conditii propice pt dezvoltarea intr-un mod armonios a unui copil. Apelam la bunavointa voastra pt a renova aceasta camera.
    Pentru a amenajarea camerei este nevoie de: var si decoratiuni pe pereti,vopsea, patuturi, saltele, lenjerie, perdele, jucarii, scutece (pampersi) si daca mai raman banuti, mancare si hainute.
    Donatia poate consta in bani, materiale, hainute, produse de igiena pt copii, jucarii si cine vrea poate da o mana de ajutor la amenajare.
    In urma unui calcul aproximativ am ajuns la suma de 800 lei. Donatiile pot fi aduse la intalnirea de duminica sau la intalnirile nocturne, si sunt stranse de mine sau Pufi.
    Orice mic ajutor conteaza!
    Attached Files
    Last edited by SoNyKeL; 31 May 2010, 20:32.

  • #2
    Logan Club Constanta haideti sa ne mobilizam !!! Sper sa nu zica nimeni pai sti am platit cotizatie etc etc, pe langa cotizatia aia se merita sa ajutam ! Cotizatia este pt altceva evenimente una alta etc.
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • #3
      cum am zis si la intalnire , is de acord ! ..
      Sper sa nu va deranjeze postul acesta.... si in navodari , vizavi de liceu` este un centru pentru cu copii orfani cu probleme mintale .. nici ei nu o duc prea bine .. adica prin oras mai tot timpu sau cand pleaca in vizita cu insotitorii au niste treninguri cu romania. Poate facem ceva si strangem niste hainute in timp

      Comment


      • #4
        Au fost postate si pozele

        Comment


        • #5
          aloooo constantenii unde sunteti .. ca pe alte topicuri postati ! ..aici nu va uitati ?

          Cand incepem sa strangem bani mi s-a ridicat paru de pe mine (ala mult ) cand am vazut pozele

          Comment


          • #6
            Inca de la bun inceput am zis ca sunt deacord 100% ..... nu am acut timp sa intru pe forum(stiti foarte bine de ce.....).
            Cand strangem banii? la ce suma v-ati gandit?
            Hai cu mic cu mare s-ajutam paia micii
            Intalniri Logan Club Constanta:
            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
            Ptr detalii : 0723.955.045

            Comment


            • #7
              @Ady pe tine oricum te scuzam..stim bine de ce...dar restu care posteaza la my ride-uri si alte topicuri ..totusi sa dea 2 click-uri pe aici ...
              Last edited by SoNyKeL; 3 June 2010, 16:36.

              Comment


              • #8
                Sa vedem si cati se strag pentru aceasta "cotizatie", eu unul as da mai mult.... Decat sa ne punem cine stie ce tiganie pe masina mai bine dam un 50 lei la copii astia.... corect?
                Intalniri Logan Club Constanta:
                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                Ptr detalii : 0723.955.045

                Comment


                • #9
                  Jur ca abia acum am observat topicul asta... dar stiati ca sunt de acord. Hai sa ne gandim cine strange banii ca sa incepem cu donatiile - ca pana se termina sesiunea sa avem timp...
                  Beciu are perfecta dreptate ...

                  Comment


                  • #10
                    eu momentan sunt in plina sesiune , nu prea imi arde de nimic. dar daca eu nu postez asta nu inseamna ca treaba nu a ramas valabila.
                    incepem o lista cu cine e dispus sa dea.

                    1.Sonykel
                    2.Se-sayd
                    3.Beci
                    4.Loganu
                    5.S.catalin
                    6.GLG(renoclub)
                    intai vedeti cati ne strangem si dupaia hotaram sume.

                    Mi-sa promis un sac de jucarii de plus de catre Rcosmin de la RenoClub cred ca vor ajutea si alea...

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Sony,vreau sa contribui si eu cu 100 de roni,cel care strange banii sa-mi dea pe PM, un numar de cont, sa trimit banii.Copii sunt viata mea !
                      LOGAN--> <--TOYOTA

                      Comment


                      • #12
                        Puneti-ma si pe mine acolo ca va inebunesc ). Eu am comentat primul ia vedeti . Se-sayd sa stii ca iti sta bine cu unu mic, ai fata de tatic
                        Duminica cand ajung si eu la intalnire voi cotiza si eu pt nevinovatii astia micuti
                        Last edited by Christnacht; 2 June 2010, 22:35.
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • #13
                          Mici si nevinovati...
                          1. Sonykel
                          2. Se-sayd
                          3. Beci
                          4. Loganu
                          5. S.catalin
                          6. GLG(renoclub)
                          7. christnatcht
                          8.

                          Comment


                          • #14
                            dan.gutu apreciem gestul tau , dar inca nu stim cum facem cu stransul banilor , dar te anunt in cel mai scurt timp unde sa ne trimiti banii...

                            GEDA Comercial(aka PUFY S.R.L) va contribui cu tot ce este necesar pentru curatenie ,pensule pentru vopsit, lavete, diverse substante necesare curateniei dupa renovare, hainute noi pentru copii set complet , pampersi , servetele umede , sapun ,sampon , biberoane ,suzete , tetine si alt chestii de genu asta...
                            Incercam sa ajutam cu tot ce putem...
                            Last edited by SoNyKeL; 3 June 2010, 16:32. Reason: Automerged Doublepost

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Cititi cu atentie pentru ca a fost precizata suma si de ce este nevoie!Si mie mi-a placut f mult poza cu Sayd cu bebele, dar mai are de asteptat ))

                              1. Sonykel
                              2. Se-sayd
                              3. Beci
                              4. Loganu
                              5. S.catalin
                              6. GLG(renoclub)
                              7. christnatcht
                              8. Se-saydutza

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google