!!!Au Nevoie De Ajutorul Nostru!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Sustin si ideea lui Catalin
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • #62
      Nu stiu in ce masura conteaza parerea mea, dar orice s-ar face cu acesti bani, acei copii se vor bucura pentru ca nu cred ca este usor sa stai intr-un centru de plasament. Eu unul sunt de acord cu orice decizie ati lua voi acolo, atata timp cat vor fi ajutati niste copilasi.

      Comment


      • #63
        conteaza fff mult parerea oricui a dat bani indiferent de suma de bani data sau de clubul din care face parte...

        sigpic

        Comment


        • #64
          sunt de acord.
          sigpic

          Comment


          • #65
            Propun ca duminica la intalnire sa dezbatem acest subiect serios si sa ne hotaram pana la urma ce facem exact. A venit toamna si ca tot romanul o sa fac aprovizionarea pentru iarna deci am nevoie de spatiu in garaj iar jucariile alea ocupa destul de mult loc.....hai sa facem cumva sa ne miscam mai repede si saptamana care vine sa finalizam....
            Intalniri Logan Club Constanta:
            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
            Ptr detalii : 0723.955.045

            Comment


            • #66
              total de acord cu beci.

              sigpic

              Comment


              • #67
                sony scuze..am fost la munte si nu am avut net...vb duminica daca e

                Comment


                • #68
                  Vineri o sa ma duc eu cu adi si vom duce jucariile la o casa de copii, ocazie cu care vom discuta si ce le mai putem oferi.
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    o sa vin si eu sa aduc hainute si jucarii si ce am mai strans
                    sigpicMy ride

                    Comment


                    • #70
                      Din pacate nu mai pot tine jucariile in garaj ... am nevoie de spatiu...maine trebuie sa eliberez garajul asa ca voi muta jucariile in portbagaj si vineri mergem sa le dam ....
                      Intalniri Logan Club Constanta:
                      In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                      Ptr detalii : 0723.955.045

                      Comment


                      • #71
                        Da alex, discutam sa le ducem impreuna, doar suntem un club. Din pacate eu am un mic gust amar, dar sper sa fie ok si sa iasa totul bine.
                        Deci, ne auzim pe joi seara undeva si stabilim ora si loc de intalnire?
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          deci varianta navodari a picat din punctul meu de vere deoarece :
                          -copii is mari 13-22 de ani
                          -de jucarii nu prea mai au nevoie .. doar un ursulet - doi
                          -au nevoie decat de o donatie in bani ( sau produse alimentare )sau niste haine de adulti
                          -de renovat nu au nevoie deoarece primaria din navodari le-a amenajat pe acolo



                          scuze de intarziere dar deabea astazi am trecut pe acolo

                          Comment


                          • #73
                            Am fost azi cu Andy si am rezolvat cu jucariil. Am fost la o casa de copiii unde au fost foarte incantati de jucarii. Cei care stiti catelul ala maaare deja o fetita inca din hol a ramas uimita . Doamnele de acolo au fost foarte amabile si ne-am gandit ca restul de bani sa ii folosim tot pntru acest centru. Am cerut o lista cu tot ce au nevoie acei copii....
                            O sa scriu aici lista si preturile care le-am gasit la histria
                            1. Caiet tip 1(8 elevi de clasa I) - 0,60lei
                            2. Caiete matematica - 0,60lei; 0,75lei
                            3. Caiete dictando - 0,60lei; 0,75lei
                            4. Maieuri - 2,7lei(pentru 4 ani); 2,8lei(pentru 14 ani)
                            5. Chiloti - 3,5lei(3 perechi); 1,8lei
                            6. Sosete 1,3lei(12 la set); 3lei; 2,10lei; 2,60lei

                            Asta ar fi lista de care au nevie cei 26 de copii cu varsta intre 4 si 14 ani....
                            Preturile sunt de la mai multe magazine.....o sa facem un calcul si vedem de unde luam si cat luam.
                            Eu zic ca este cel mai bine asa, sa luam strict ce au nevoie, sa nu luam in plus si sa nu aiba nevoie .... Din cate am inteles caiete, carti, coperti au primit de la primarie dar caietele sunt destul de putine.
                            Saptamana viitoare sper sa finalizam aceasta actiune....cumparam, facem pachetelul, il ducem, facem 1-2 poze si asta e tot ....

                            Cred ca toata lumea este deacord.....asteptam pareri/propuneri.
                            Am postat eu ca pufy & andy nu au cum momentan.
                            Intalniri Logan Club Constanta:
                            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                            Ptr detalii : 0723.955.045

                            Comment


                            • #74
                              Salutare.

                              Felicitari pentru rezolvarea problemei. Poate tineti legatura si de de Craciun mai facem un efort pentru bucuria copiilor. Intrebati daca e voie si faceti ceva fotografii. Numai bine.

                              Comment


                              • #75
                                Aveti felicitarile mele baieti pentru gest
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google