B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    stai calm, ca a mea nu va fi niciodata asa... Din iarna ma apuc de cautat motoreanu' cu toate organele necesare. daca gases ceva pina la 150 caluti, imi este suficient, daca nu o vind pe asta si imi iau 1.6 16v cu AC, de la unguri
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • #32
      La compozitia 'ligheanului" deja ce depaseste 115 cavali devine periculos,trebuie actionat la suspensie si sistem de franare ,cu motor+accesoriile si modificarile necesare nu cred ca se merita, cred ca depaseste un 1.6 16v ca pret.
      LOGAN--> <--TOYOTA

      Comment


      • #33
        Da, dar depaseste si la putere...
        Oricum, un motor de vreo 120-130 de CP e vreo 2000-3000 de euro. Cutia de viteze vreo 1500-2000.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #34
          Originally posted by dsign
          stai calm, ca a mea nu va fi niciodata asa... Din iarna ma apuc de cautat motoreanu' cu toate organele necesare. daca gases ceva pina la 150 caluti, imi este suficient, daca nu o vind pe asta si imi iau 1.6 16v cu AC, de la unguri
          De ce de la unguri? E mai ieftina sau mai buna? Peste 120 CP cred ca necesita discuri de frana si pe spate - parerea mea.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • #35
            suspensie am, frine voi avea in curind. 1,6 16v la unguri se vinde in mai multe nivele de echipare, adica sunt unele chiar si fara AC, cu roti de tabla...
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • #36
              Originally posted by dsign
              suspensie am, frine voi avea in curind. 1,6 16v la unguri se vinde in mai multe nivele de echipare, adica sunt unele chiar si fara AC, cu roti de tabla...
              o lista de preturi, un link ceva? sau merge sa treci granita si sa cauti un dealer renault/dacia?
              Semnalizatoarele unora, nu se aprind din lipsa de bun simt. Mare defect tehnic!

              Comment


              • #37
                treci granita si mergi la dealer.


                Am poze noi cu trotineta mea, inca n-am apucat sa curat tamburii de rugina. Vroiam sa le dau cu negru mat.
                Attached Files
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • #38
                  cine a "muscat" din masca ta?

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by sorin_pss
                    cine a "muscat" din masca ta?
                    Asa ii modelu cu priza de aer). Frumoase poze sau mai bine zis frumoasa masina
                    ...de doi lei :p

                    Comment


                    • #40
                      da este frumoasa......is beton gumele.....cat or fost?
                      beat me if you can !!!

                      Comment


                      • #41
                        gumele ca gumele , dar jantele evo sunt marfa?
                        Cum mi-ar sta si mie?
                        Attached Files

                        Comment


                        • #42
                          Dsign,asta e cumva masina ta?
                          Attached Files
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #43
                            Si interiorul cu 2 plafoniere printre altele:

                            P.S. Sunt facute din mana fara trepied, dupa o zi de lucru - dar intelegeti voi.
                            Attached Files
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • #44
                              gumele au fost 380 lei bucata.

                              N-am nici o legatura cu ADV.

                              Daca mai intreaba cineva de bara fata, jur ca-mi fac semnatura cu toata explicatia... Aia e bara de scandal, o am pe masina special pt taximetristii care opresc d-am pulea pe unde li se scoala putzica si pentru cei care se baga cu tupeu pe banda mea fara sa ceara voie

                              Si astept o bara mai acatarii, de aia n-o schimb pe asta
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by dsign
                                gumele au fost 380 lei bucata.

                                N-am nici o legatura cu ADV.
                                Am intrebat pentru ca in poza respectiva dupa jante si pe usa fata parea sa fie stickerul ZeXstar...d`aia mi se parea ca e masina ta in poza respectiva
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google