B 860 hmv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce frumos arata cracanata de spate,iti afecteaza stabilitatea in vreun fel?numai bine!

    Comment


    • daca aduci toe-ul la 0 nu ai nici o problema cu spatele

      Comment


      • Cine te vede de la spate zice ca ai puntea stramba)

        Comment


        • tu ai deschiderea pe telecomanda a usilor no?
          AdY_JmL_2015

          Comment


          • foarte smechera masina...imi place la nebunieX...mai ales jantele

            Comment


            • frumoasa culoarea

              Comment


              • na ca sa reparat si pragu
                Attached Files

                Comment


                • sa ai mai mare grija de acum incolo ....arata bestial rau masina
                  sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                  Comment


                  • e cam greu de avut grija de ea pe drumurile patriei , dar facem eforturi sa arate cat de cat acceptabil

                    Comment


                    • cum sa arate acceptabil ca te-am vazut de cateva ori pe la vitan si masina arata incredibil de bine .......mi-a sarit imediat in ochii si ce folie aveai pe fata
                      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                      Comment


                      • Pai da, sigur, folia... Altceva oare mai stim sa apreciem? Nu ne sar in ochi niste frane deosebite (masina asta are discuri pe spate!!!), niste jante extreme, vopsea, etc...

                        Ne sar in ochi foliile... Trist!
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • dsign de ce incepi....masina arata exceptional si am urmarit tot jurnalul de bord de la inceput...... mie mi-au sarit in ochii ca erau prea inchise mai ales pe fata ceea ce mi se pare putin periculos atata tot
                          sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                          Comment


                          • Asa da. Sa-l tragem de urechi
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • nu mai am folia aia pe fata de anu trecut de la inceputul iernii, fiind noaptea mai lunga ma incurca la parcari , in timpul mersului era ok dar la parcari era greu pentru ca aveam o problema cu geamurile si dura foarte mult pana se lasau jos , o sa ii pun iar pe fata dar cea mai deschisa varianta, noaptea sincer e perfecta cand stau " soferii" aia cu xenoane in far in spatele tau

                              Comment


                              • prea frumoasa este.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google