B-87-DDD 1.6 Mpi. Vip3rutzu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B-87-DDD 1.6 Mpi. Vip3rutzu

    Asta este si jucarica mea.. nu e ea modificata peste masura, dar o evacuare fortza tot am reushit sa-i fac...

    Dotari aftermarket:
    Evacuare Remus Hardline
    Subw+Amp Magnat 3000 300W RMS
    Jante Sinaia (negru Audi - argintiu stock) - mandria mea...

    updatez pe masura ce mai pun pe ea..

    Urmeaza:
    Folie
    Chip tuning
    Capota prelungita (bad-boy-look gen DXN)
    Stopuri clare negre
    Xenon + angel eyes + pleoape
    ..o sa incep sa ma ocup si de interior.. urmeaza

    P.S. masina are acum 25.000km, chestia aia de pe volan am dat-o jos, si jantele le-am pastrat black&silver..
    Attached Files
    Last edited by Vip3rutzu; 5 May 2009, 18:23.
    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

  • #2
    o sa pun si o poza cu toba imediat ce-o fac deoarece este o achizitie recenta...
    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

    Comment


    • #3
      Frumoase facute jantele.Bafta in continuare
      Tinc fest !!

      Comment


      • #4
        Interesanta masina.Sa ai grija de ea si ea de tine.

        Comment


        • #5
          Frumaoasa masina vad ca tot mai multi isi prezinta masina si este un lucru bun sa ai bafta de ea!

          Comment


          • #6
            Bine ai venit. Multi km fara probleme. Asteptam sa vedem evacuarea; poate si un filmulet s-o auzim.

            Comment


            • #7
              Iata si pozele cu capatul evacuarii, un filmuletz facut pe la fantana la universitate.. poate intelegetzi un pic si sunetul...

              si niste poze cu sunetul din portbagaj.. pentru pasionati/cunoscatori..

              p.s.: patura aia e ca sa nu alunece subwoofer-ul in spate, dar am pus si o bucata de velcro (arici) intre el si mocheta portbagajului.. dar patura e buna si la iarba verde )
              Attached Files
              Last edited by Vip3rutzu; 5 May 2009, 19:27.
              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

              Comment


              • #8
                Un filmuletz mai concludent.. cerculetze la Bricostore Baneasa, si intr-o intersectie iarna.. ASCULTATI LIMITAREA

                p.s. evacuarea este cea de pe DXN-ul lui Justinn.. dar la mine se aude a 1.6
                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                Comment


                • #9
                  simplu si frumos ! ! ! bine ai venit printre noi ! ! !
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • #10
                    Bine ai venit!

                    Foarte frumoasa masina ( si numarul ... acuma ma simt si eu bine ca nu mai sunt singurul cu 3 litere ). Imi place evacuarea, si inca mult ... e exact aceeasi ca a colegului nostru Dsign din cate stiu si stim cu totii, cel putin cei care l-am auzit ( pe Dany mai intai il auzi si abia la urma il vezi ), cat de criminala este aceasta finala.

                    Bafta, cat mai multi KM fara probleme si ne vedem pe la Polivalenta.

                    Comment


                    • #11
                      frumoasa masina foarte tare ideea cu jantele , statia si subu sunt foarte bune din alea am si eu isi fac treaba foarte bine sa o stapanesti sanatos.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by SilviuB View Post
                        Bine ai venit!

                        Foarte frumoasa masina ( si numarul ... acuma ma simt si eu bine ca nu mai sunt singurul cu 3 litere ). Imi place evacuarea, si inca mult ... e exact aceeasi ca a colegului nostru Dsign din cate stiu si stim cu totii, cel putin cei care l-am auzit ( pe Dany mai intai il auzi si abia la urma il vezi ), cat de criminala este aceasta finala.

                        Bafta, cat mai multi KM fara probleme si ne vedem pe la Polivalenta.
                        nevedem.. sigur.. dar ce si cand e la Polivalenta, ca eu sunt mai pe dinafara
                        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                        Comment


                        • #13
                          pai intalnirea saptamanala are loc in fiecare sambata la ora 15:00 la sala polivalenta, langa terenul de tenis acoperit, cauta un balon mare si alb :P ! ! !
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • #14
                            Am revenit ca sa mai pun niste poze..

                            Am spulberat un neorocit de caine si mi-am spart bara din fata, si cum tuningul de nevoie e cel mai tare, mi-am luat o bara (100 lei de la dezmembrari) mi-am pus plasa.. (colegul Adrian BAC e raspunzator pentru cat de bine a ieshit), si acu trebuie sa gasesc un vopsitor... in continuare poze cu ea lovita si cu noua bara
                            Attached Files
                            REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                            Comment


                            • #15
                              sa o stapanesti sanatos bara si cat mai multi km fara probleme

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google