Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un tip vine la magazin sa cumpere un cadou de 8 martie.Vanzatoarea il intreaba:
    -E pentru sotie sau doriti ceva mai scump?

    =========================

    - Scumpo!!! Ce sa-ti daruiesc de 8 martie?
    - Vai, nici nu stiu...
    - Bine, iti mai dau un an sa te mai gandesti..!

    Comment


    • Trei fete discutau în prezenţa bunicii care abia dacă mai auzea:
      Prima spune:
      - Am citit în revista Elle că anul ăsta se vor purta mănuşile până aici…arătându-şi încheietura.
      Zice a doua:
      - Eu am citit în revista Vogue că se vor purta până aici, arăntându-şi cotul.
      Zice a treia:
      - Eu am aflat de la sursă sigură că se vor purta până aici, arăntându-şi cu mâna bucuroasă umărul…
      Dintr-odată sare bunicuţa ca arsă în sus:
      - Cu ăsta să te măriţi!

      Comment


      • super tare...
        Attached Files

        Comment


        • Bărbaţi, ţineţi minte! Femeia trebuie să aibă atâtea haine în dulap, încât amanţii să n-aibă loc acolo.

          Comment


          • Intr-un port un marinar si un pirat stateau la bar si beau wisky. La un

            moment dat marinarul il bserva pe pirat ca are in loc de o mana un

            carlig,in loc de un picior, unul de lemn si mai avea un ochi de sticla.

            Curios, marinarul il intreaba:

            - Unde ti-ai pierdut piciorul?

            - Pe o furtuna am cazut peste bord si cand sa ma scoata baietii mei, m-a

            muscat un rechin si am pierdut piciorul.

            - Dar vad in loc de mana un carlig, cum s-a intamplat?

            - Intr-o batalie, un inamic mi-a taiat mana cu un topor!

            - Si ochiul cum l-ai

            pierdut?

            - O pasare a trecut in zbor si s-a ***** pe ochiul meu!

            - Ti-ai pierdut ochiul de la un simplu *****?

            - Era prima mea zi cu carligul…

            Comment


            • - Mamă, se vaită o blondă, am rămas însărcinată!
              - Însărcinată?!… Unde ţi-a fost capul?
              - Cum unde?! pe perna!

              Comment


              • Nu stiu daca a mai zis cineva bancul asta pentru ca nu am citit toate 202 pagini
                Sotia lui Ion se duce sa-i cumpere un papagal de ziua lui, gaseste la un domn cel mai ieftin si pe acela il ia, domnul o avertizeaza ca acest papagal a fost cumparat de la un bordel, sotia nu-si face griji si il cumpara, cand ajunge acasa, acopera colivia cu un prosop si il asteapta pe Ion. Ajuns acasa, Ion ridica prosopul de pe coliva si papagalul zice :
                -Salut mai Ioane, alta camera, alta cur#va
                asa ca aveti grija ce papagali va vad si unde

                Comment


                • A mai fost, dar e funny.


                  Petrecerea burlacilor

                  Cu câteva zile înainte de nunta :

                  El: Draga, am hotarat cu prietenii sa organizez o petrecere a burlacilor …
                  Ea: Aha! Vin cat incape, curve si toata noaptea le-o trageti în toate gaurile !
                  El: Nu, draga, doar cate o bere, linistiti, vom povesti …
                  Ea: Tu pe cine minti ? Crezi ca eu nu am fost la petreceri de burlaci ?!

                  Blonda e gravida.
                  Tatal ei o întreaba:
                  -Cine e tatal copilului?
                  Ea raspunde:
                  -Închipuie-ti ca stai cu fundul pe un fierastrau circular. Ei bine, care dinte al fierastraului a facut taietura?
                  Last edited by mr.K; 15 March 2012, 13:13. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • varianta fara par....oare cat e??
                    Attached Files
                    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                    Comment


                    • Fara par ar rebuie sa fie mai ieftina.

                      Comment


                      • probabil blonda aia a muncit o noapte intreaga cu partea ei fara par ca sa obtina masina aia...speculez si eu.
                        fara

                        Comment


                        • >>>

                          Conflict de sentimente:
                          "Sa iti cada soacra in prapastie cu masina ta"
                          Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                          Comment


                          • Un tip cu o maimuţă intră într-un bar. Se duce omul la bar şi comandă o bere. Maimuţa începe să sară de colo colo şi bagă în gură tot ce găseşte: mănâncă măslinele şi cireşele de pe bar, sare pe masa de biliard şi înghite bila 8. Barmanul stupefiat, îl întreabă pe tip ce-i cu maimuţa. Acesta îi răspunde:
                            - Stai liniştit, e maimuţa mea, aşa face. Nu-ţi face griji, pune totul pe notă şi plătesc. Zis şi făcut. După vreo 2 săptămâni, acelaşi tip, aceeaşi maimuţă, acelaşi bar. Începe maimuţa să sară ca nebuna. Sare pe bar, ia o măslină, o bagă în fund, o scoate şi apoi o înghite. La fel şi cu o cireaţă. Barmanul, mirat, se adresează tipului:
                            - Ce-a păţit maimuţa ta? E de-a dreptul scârbos ceea ce face!
                            - De când cu bila de biliard, mai întâi le măsoară!

                            Comment


                            • Un funcţionar public a fost prins în flagrant de colegi în timp ce muncea. Uluitor este faptul că funcţionarul rezolva cererea unui cetăţean pe care, culmea!, nici măcar nu îl cunoştea. “Înţelegeam dacă era vorba de o rudă sau de un cunoscut, dar aşa, să lucrezi cu o oră înainte de finalul programului ca să rezolvi problema unui cetăţean oarecare, asta nu pot înţelege”, a acuzat un coleg de birou.

                              Comment


                              • ceva haios!

                                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google