Ce Se Potriveste De Pe Ph2 Pe Ph1?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce Se Potriveste De Pe Ph2 Pe Ph1?

    Deschid acest thread in speranta ca cei care cunosc raspunsuri sa le posteze ptr a mai modifica ceva pe la masinile noastre (cei care vor!!). Pe mine m-ar interesa fetele de portiera, barele fata si spate, spoilere etc
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

  • #2
    Din cate stiu eu or sa mearga farurile,si fetele la portiere...Consola de la schimbator cu mici modificari...Si cred ca sunt mai multe piese care o sa se potriveasca
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • #3
      Cred ca si bara de protectie fata-spate si volanul.
      sigpic
      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

      Comment


      • #4
        Incep sa prinda contur gandurile mele de modificare! Altceva?
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • #5
          Fata nu se prea potriveste. Am info clare ca bara spate, stopurile si caota portbagaj se potrivesc


          Am potrivit eu consola de schimbator de sandero, care e la fel pe Ph2. Am un anunt la bursa, pentru doritori.

          Fetele de usi mai merg... Ramine de vazut pt cind va aparea ph2 pe piata
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • #6
            Cum poti sa faci o dacie din 90' la fel ca un din 2004, asa poti sa faci din ph1-ph2 lejer..Orice se potriveste..Numai bani sa ai

            Comment


            • #7
              "e" pline drumurile patriei de tir-uri cu logan ph2...Chiar arata bine masina vazuta de pe camion . Mi se pare ca la sandero acel maner de inchis usa e "agatat" de aceeasi fata de usa ca la logan, probabil se gasesc separat prin pitesti la preturi modice...
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #8
                Farurile fata si bara nu se potrivesc. Se potrivesc sigur fetele de usi si ornamentul schimbatorului de viteza, pe langa cele spuse de ceilalti.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #9
                  Altceva? Nu mai stie nimeni?
                  sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                  Comment


                  • #10
                    Imi dau si eu cu presupusul ... Cred ca se potriveste tot si 100% deoarece daca gandim logic acest face-lift a avut ca punct de plecare modelul actual de logan ceea ce ma duce cu gandul ca s-ar potrivi toate si sa spun si de ce ! Nu cred ca dacia este acea firma de masini care isi permite sa schimbe tiparele matritelor si nu numai (cele de caroserie , subansamble, etc.) si + alte spoilere faruri si si capota, doar au schimbat aspectul spoilerelor si stopurile + interiorul ! Nu are sens sa bagi bani si sa schimi si sistemele de imbinare ale caroseriei e o munca in + cu acelsi rezultat deci eu cred 100% ca cine va "avea" gresit, de fapt cina va baga bani in aceste noi subansamble (spoilere stopuri, capota, portbagaj, fete de usi, bord, etc.) de ph2 isi va transforma ph1 in 2 ! Eu cred totusi ca nu se merita ! Parca tot mai mult imi place bolanul actual ! Poate fete de usi mi-as lua pt ca arata mai bine cele de ph2 ! Sper ca te-am lamurit !
                    logan 1,5'DCI /85cp.

                    Comment


                    • #11
                      Deci se potrivesc din interior diverse(fete de usi, volan,tetiere,etc) se potrivesc stopurile,portbagaju si stiam ca bara spate nu are acelasi sistem de prindere, dar daca vrei se poate , si pentru fata trebuie schimbat(bata fata,faruri,aripi,capota si poate si ceva autogen ptr faruri(nu sunt sigur, e doar o presupunere oare cum vor arata stopurile astea(si farurile) in varianta tuning)?
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Dar cei cu mania asta de a lua "piese" de pe "noul" Logan ? ...:|

                        Comment


                        • #13
                          Offtopic: Sa fim si noi in pas cu moda si cu tehnologia

                          Ontopic: Indiferent de care dintre aceste piese se potrivesc pe logan ...Cred ca asa preturi vor avea ...Mai ales la inceput ...De` putini si le vor permite !

                          Comment


                          • #14
                            Pe mine unul ma intereseaza doar fetele de usii care sunt mult mai utile si au desing mult mai adecvat
                            Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                            Comment


                            • #15
                              Se potrivesc si tetierele in forma de virgula, de pe Ph2.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google