Ce Se Potriveste De Pe Ph2 Pe Ph1?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Sau schimbi tapiteria cu totul. Cam asta ar fi solutia.

    Comment


    • #32
      Decat atatia bani bagati in ph1 mai bine o vindeti si va luati ph2 parerea mea.
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • #33
        Si crezi ca iesi mai bine?
        eu o am de 2 luni si daca as vrea sa o vand sigur pierd vreo 2000 euro!!! Dar nu vreau sa o vand! Asa mai modifici una alta, nu neaparat sa iasa Ph 2!!!
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • #34
          Dar de ce musai ph2? La prima vedere e mai fain, dar la examinare atenta, veti vedea ca acele manere stau ca nuca-n perete pe fata usii (prinderea dintre maner si actuala scobitura din suportul cotului e la nivelul anilor '80). Tare am senzatia ca "imprumuturile" de elemente ph2 vor degenera in kitch...
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • #35
            Parerea mea este ca in afara de fetele usilor ( care m-i se par mai practice si mai comode) si de volan celelalte schimbari ale logan ph2 nu se ridica deasupra elementelor actuale ale logan ph1

            Comment


            • #36
              Si pe mine ma intereseaza in special fetele de portiera!! Mi-a mai placut si spoilerul spate
              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

              Comment


              • #37
                Nu au aparut inca piese de la PH2 pe la amicii nostrii comercianti de pe forum? As vrea sa stiu diferenta de pret fata de dealer la unele chestii

                Comment


                • #38
                  Rabdare rabdare si iara rabdare desi traim dupa secolul lumini deja ,in romania care e in urma cu 200 de ani lucrurile evolueaza mai incet ..Asa ca asteptati sa iasa pe piata sa vedeti preturi sa aflati pareri pentru ca sunt sigur ca la gusturile noastre de loganisti pretentiosi o sa gasim defecte si la noul model ca doar suntem nemultumiti de orce ..
                  Pana atunci hai sa ne hazardam in presupuneri si discuti fara sens )
                  Degeaba gandesti daca esti prost!

                  Comment


                  • #39
                    Poate ti se par tie fara sens....Daca nu te intereseaza nu te forta sa citesti si mai ales sa postezi....
                    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by csebalyn View Post
                      Dar de ce musai ph2? La prima vedere e mai fain, dar la examinare atenta, veti vedea ca acele manere stau ca nuca-n perete pe fata usii (prinderea dintre maner si actuala scobitura din suportul cotului e la nivelul anilor '80). Tare am senzatia ca "imprumuturile" de elemente ph2 vor degenera in kitch...
                      Subscriu. Cred ca o sa iasa niste struto-camile. Dar ma rog, fiecare face ce ii place.
                      @lucialina: scopul acestui forum este sa interactionam, deci sa postam. Asa ca hai sa nu ne suparam cand vin alti co-forumisti si aduc contra-argumente.
                      Contra-argumente in cazul tau: masina noua, de numai 2 luni, si vrei deja sa o modifici. Este strict alegerea ta, dar va iesi un mic kitch din pacate, caci elementele nu se pupa. Ex: ca sa schimbi portierele, tre sa schimbi si tapiteria, tetierele, si alte plastice prin interior. Tinand cont ca masina este noua, nu vad avantajul.
                      Una peste alta, faceti cum credeti de cuviinta. Multa bafta si sa va iasa, daca asta vreti.
                      Last edited by Cezar; 3 July 2008, 17:40.

                      Comment


                      • #41
                        Mie nici fetele de usi care au venit stock nu mi se pare ca au vreo legatura cu realitatea avand culoarea gri deschis cand totata tapiteria la kissul meu ai neagra si bordul gri inchis.Mult mai bine ar da unele negre sau gri inchis ca si bordul insa nu sunt dispus sa dau sume de genul 5milioane/buc pt o fata de usa, mai mult de 2.5 nu as da.

                        Comment


                        • #42
                          Eu mi-am schimbat deja consola si sunt foarte incantat de noau achizitie mutumita lui Dsign evident.
                          Fetele de usi sunt alt lucru care ma mai atrage, eu avad un Kiss Fm care are scaunele negru cu rosu, deci fetele de usi negre ar fi perfecte, decat sa ma apuc sa pun material sau piele pe la careva si sa iasa si treaba mai aiurea, iar ca bani cred ca tot pe acolo iesi.
                          Zicea cineva ca locul de asezare al cotului pe acel maner e la nivelul anilor '80. Sincer, prefer acele fete de usi in locul celor pe care le am si plasticului mirific de culoare gri.
                          Tetierele virgula sunt iarasi interesante.
                          Cine stie un pret aproximativ sa il posteze, ar fi interesant de stiut.

                          PS: Nu ises nici o struto camila, sunt modificari dupa gustul fiecaruia si utilitatea din mintea fiecaruia
                          Semnalizatoarele unora, nu se aprind din lipsa de bun simt. Mare defect tehnic!

                          Comment


                          • #43
                            Si masina mea tot un KISS FM este si de aceea si eu cred ca s-ar potrivi si tetierele virgula si fetele de portiera! Parerea mea.....
                            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                            Comment


                            • #44
                              Farurile si spoilerele nu se potrivesc ep ale noastre, dar vestea bun ae ca se potrivesc triplele dar cu conditia sa schimbi si capacul la portbagaj.

                              se pot pune farurile doar daca se inlocuieste armatura fata si traversa fata lonjeroane si in cazul asta se poate pune si spoilerul.

                              deci e mai rentabil sa il vinzi pe cel vechi si sa-ti iei direct ph2.
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment


                              • #45
                                Tetiera virgula costa in jur de 150-200 lei.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google