Conducte Redirectionare Aer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by mitty
    la mcv-ul meu conductele de aer sunt sub bancheta din spate
    Deci sa inteleg ca n-ai si la randul 3 de scaune?

    Originally posted by SoNyKeL
    andrei ce ziceai cu reclamatia ca n-am inteles?
    Daca esti sigur ca n-ai conducte de redirectionare aer pentru randul 2, faci reclamatie la VC si poate ti le dau gratis.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #17
      eu ptr randu 2 le am adica ptr canapeau din mijloc sunt sub scaunele din fata cel de la sofer si pasager ptr randu 3nu le gasesc(nu-le am)

      sigpic

      Comment


      • #18
        La randul 3 nu are nimeni din cate stiu. Nu ai cum sa ajungi asa usor pana acolo, plus ca o sa vina prea putin aer pe ele.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #19
          da cica exista si ptr randu 3...

          sigpic

          Comment


          • #20
            La mine in program nu apar, si e ultima versiune...
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #21
              andrei ia uitate la postul 6... mie asa mi-sa zis de pe DC....

              sigpic

              Comment


              • #22
                aeratoarele de sub bancheta sunt pt amandoua pozitii, pt locurile din spate (cele 2 ) nu sunt !!!! .......am sa fac si poza sa se vada !!!

                Comment


                • #23
                  eu am un MCV Laureate 1,6 16v cumparat exact acum un an (29.12.2006) si am conducte de aer atat pentru randul 2 cat si pentru randul 3 de scaune. Cele pentru randul 2 au iesirea sub scaunele sofer/pasager si arata exact ca in pozele postate de andrei, iar cele pentru randul din spate au iesirea sub bancheta din mijloc (le vezi cand rabatezi fractiunea 2/3 din bancheta). Nu cred ca de motorizare depinde existenta lor, ci mai degraba de versiunea de echipare.

                  Comment


                  • #24
                    facetile o poza pls...

                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by SoNyKeL View Post
                      facetile o poza pls...
                      mati facut si pe mine curios eu leam vazut doar pe cele de sub bancheta pentru rindul trei ,ar trebui sa mai fie si sub scaunele din fata pentru rindul doi? (are cineva asa "vrem poze") mine am sa ma uit mai bine la minel a MCV (este fabricat in noiembrie 2007)

                      Comment


                      • #26
                        Daca le ai pe cele pentru randul 3, normal ca le ai si pentru randul 2.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by andrei View Post
                          Daca le ai pe cele pentru randul 3, normal ca le ai si pentru randul 2.
                          nu te contrazic pe alea pentru rindul 3 leam vazut intimplator cind puneam husele nici nu ma asteptam sa fi facut dacia asa ceva,mine am sa ma uit si sub scaunele din fata si revin cu poze daca sunt,oricum e o chestie misto nu stiam eu de ce zic copii sa opresc caldura dupa citva kilometrii( inca un motiv sa fiu mindru de MCV-ul meu)uauuu

                          Comment


                          • #28
                            hai cu pozele eu sunt racit sunt ``arestat`` la pat si nu pot sa cobor pana jos sa ma uit la masina si n-am rabdare pana maine

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by SoNyKeL View Post
                              hai cu pozele eu sunt racit sunt ``arestat`` la pat si nu pot sa cobor pana jos sa ma uit la masina si n-am rabdare pana maine
                              insanatosire grabnica! trbuie sa petreci de revelion .Poze - mîine

                              Comment


                              • #30
                                Petroman are dreptate, conductele de incalzire pt. locurile 6 si 7 sunt chiar sub bancheta iata si cateva poze:
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google