Cotiera Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gasesti la userul planetara.

    Comment


    • Multumesc aris86.Am sa-l contactez.

      Comment


      • Buna ziua,
        Astazi am montat si eu "o cotiera" cumparata si montata la EuroMotor Brasov,singura problema pe care o am este ca nu cred ca este cea originala cred ca este Armster sau ceva similar.Ma puteti ajuta cu o parere?Multumesc.

        Comment


        • Poti incarca te rog o poza? Sau mai simplu compar-o cu cea din postarea nr 122 a lui panselin. Cea originala asa arata.

          Comment


          • 73 sau 75 cp?

            Descoperă lista de prețuri pentru varianta ta preferată al modelului Dacia Logan ESSENTIAL și toate datele tehnice.


            Am bulibasit topicu'


            Sent from mobile
            Last edited by jonnie007; 2 June 2015, 17:36. Reason: Automerged Doublepost
            Keep walking...

            Comment


            • am incercat sa incarc poze dar nu-mi dau seama cum

              Comment


              • Am reusit si cu pozele
                Attached Files

                Comment


                • E originală, cotieră de buget(armătură de plastic) cod 8201533390, cea din pozele colegilor e aia normală(opțiunea de 100euro la configurarea mașinii) cod 8201371987.
                  Last edited by t0rquemada; 2 June 2015, 18:26.
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Nu seamana cu cea vanduta de Dacia ca optiune. Cat te-a costat?
                    L.E. @ tOrquemada Mersi de lamurire!
                    Last edited by DannyMC; 2 June 2015, 18:29.

                    Comment


                    • Sunt 2 cotiere de origine,ai codurile sus. Că în reprezentațe se vinde și altceva...
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • a costat 280 si exact are armatura de plastic

                        Comment


                        • Singurul dezavantaj este armatura de plastic,in timp se sparge,carpa .
                          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                          Comment


                          • Am cumparat o cotiera pentru al meu logan II, dar am realizat dup-aia ca nu am plasticul de la frana de mana. Stiti cumva unde as putea gasi plasticul ala, sau daca se potriveste de pe un logan 1? Am intrebat pe la dezmembrari, dar n-am gasit niciun logan II

                            Comment


                            • Incearca la userul planetara sau la Crs. Sandel, el avea acel plastic de vanzare intr-un timp.

                              Comment


                              • Razvan, mersi pentru recomandare. L-am vandut anul trecut

                                TudorSM, din ce stiu, se potriveste si cel de pe Logan 1.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google