Cotiera Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by aris86 View Post
    Merita, este rezistenta si confortabila, un minus ar fi spațiul de depozitare mult prea mic.
    Eu am cotiera originala de logan si s-a rupt. am pus ulterior o bucata de profil U pt rigips in interiorul sistemului de prindere, am lipit zona rupta si apoi am prins sistemul original de prindere de profilul U. As recomanda intarirea ei cu profil U inaintea montarii. Spun toate astea ca sa aduc in vedere ca nu sunt foarte rezistente si stiu multi care au patit aceeasi poveste cu cotierele de origine.
    Cat despre spatiul de depozitare din interior, e ok pt o cotiera. Mie imi incape in el un gel dezinfectant pt maini, o crema de maini pt perioada de iarna, pixuri, incarcatorul USB pt telefon si o pereche de ochelari. Deci e ok daca luam in calcul ca e o cotiera, nu valiza.
    My ride

    Comment


    • Cotiera originala pt Logan 2/ Sandero 2 are sistem de prindere metalic, in forma de U (aici, poza 9), ce se fixeaza de tabla masinii, dupa care se prinde plasticul cotierei de acest sistem metalic. Astfel, cotiera este solida si rezista. Acum, daca ne apasam pe ea cu jumatate de corp, este si normal sa cedeze

      Eu sunt foarte multumit si o recomand!

      Comment


      • cotiera cu suport metalic nu se mai fabrica,acum se pune acest model.Sa inlocuit acel metal cu un plastic gros si chiar rezistent dupa parerea mea.
        Attached Files
        Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
        Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
        Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

        Comment


        • Deaia se montează în draci la ruși și brazilieni.

          Mai nou ai promoție la accesorii pentru logan II 400 cotiera(aia care nu se fabrică) + preșuri + tăviță
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • pfff gica contra noi suntem in romania ,eu am spus ce se monteaza la ora actuala,este si normal sa se mai gaseasca odata ce a fost fabricata exista ca reper.
            Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
            Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
            Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

            Comment


            • Pe cea de mai sus o am si eu de cand am luat masina,e chiar ok

              Comment


              • Eu am prins primul model de cotiera, cea cu prindere metalica, si acesta este ok, chiar m am sprijinit de multe ori pe ea si nu a zis nimic, cotiera rezista
                Are si ceva loc de depozitat, nu mult dar suficient pt cateva incarcatoare, de telefon de gps, si inca una alta, in orice caz nu pt locul de depozitat am cumparat o, asa ca este foarte ok, mai ales ca are un design mai fain decat cotiera de logan 1 de origine

                Comment


                • Cotiera asta de logan II nu se potriveste si pe logan I?
                  Vad ca se specifica "de logan II", d-aia intreb.

                  Comment


                  • Originally posted by t0rquemada View Post
                    Deaia se montează în draci la ruși și brazilieni.

                    Mai nou ai promoție la accesorii pentru logan II 400 cotiera(aia care nu se fabrică) + preșuri + tăviță
                    Unde găsesc promoţia ? Mulţumesc.

                    Comment


                    • Aici : >> dacia.ro/servicii-post-vanzare/promotii/accesorii/logan/<<
                      Attached Files
                      Last edited by t0rquemada; 12 April 2016, 09:48.
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Originally posted by t0rquemada View Post
                        Aici : >> dacia.ro/servicii-post-vanzare/promotii/accesorii/logan/<<
                        La Sandero e mai scump!

                        Comment


                        • Dar e alt tip de cotiera

                          Comment


                          • Originally posted by Crs. Sandel View Post
                            Dar e alt tip de cotiera
                            Diferă cotiera de Sandero 2 de cea pt Logan 2 ?

                            Comment


                            • In actuala oferta Dacia, da, difera. Dar ambele cotiere se pot monta atat pe Logan, cat si pe Sandero. Uita-te pe site-ul Dacia, la promotii si ai sa vezi ca sunt modele diferite, de aceea si pretul pachetului pentru Sandero este mai mare. Vezi print-screen-urile de mai jos
                              Attached Files
                              Last edited by Crs. Sandel; 12 April 2016, 11:27.

                              Comment


                              • Originally posted by Crs. Sandel View Post
                                In actuala oferta Dacia, da, difera. Dar ambele cotiere se pot monta atat pe Logan, cat si pe Sandero. Uita-te pe site-ul Dacia, la promotii si ai sa vezi ca sunt modele diferite, de aceea si pretul pachetului pentru Sandero este mai mare. Vezi print-screen-urile de mai jos
                                Corect.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google