Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru capotă ai nevoie de cheder de ușă Dacia 1310 nu cheder de portbagaj!
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Originally posted by ady_dragan View Post
      Cheder de portbagaj de 1310 ati cerut pt capota? Ma gandesc sa imi iau si eu unul
      Cheder de ușă.
      sigpic

      Comment


      • Mersi de sfat!

        Comment


        • Oare ce culoare ar fi ok sa vopsesc etriele daca culoarea masinii este bej.
          Acum sunt vopsite negre,dar ma gandeam dintre rosu,galben,albastru sau verde.
          Pareri?

          Comment


          • Portocaliu...
            Prowd of my new wheels!

            Comment


            • Verde fosfor

              Comment


              • Astăzi am montat alarma Maat 861 (pe cheia masinii). Preț alarma 230lei
                Preț manopera 130lei (în reprezentanta Dacia)
                Preț total 360lei
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by ctc_deliric View Post
                  Oare ce culoare ar fi ok sa vopsesc etriele daca culoarea masinii este bej.
                  Acum sunt vopsite negre,dar ma gandeam dintre rosu,galben,albastru sau verde.
                  Pareri?
                  Avand in vedere ca nu e masina sport sa zici ca ai ce etriere misto sa scoti in evidenta poti sa le lasi negre, iar tamburii sa ii vopsesti cu un negru mat si o sa arate de bun gust.

                  Comment


                  • Rozbombon - asta culoare de bărbat adevarat!
                    Prowd of my new wheels!

                    Comment


                    • Am montat si eu in sfarsit ieri pasla antifonanta de capota de dci, si se simte diferenta de sunet, daca si sotia a sesizat o

                      Comment


                      • Se pare că din iunie,cel puțin la Logan II, au schimbat plafonul și implicit și prima traversă, astfel că antena e mai depărtată de parbriz deci accesiblă cu plafoniera demontată
                        Attached Files
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • S-au mai desteptat si ai nostri.
                          Macar asa putem schimba mai usor antena stock cu una cu CB
                          sigpic
                          This is My Ride!
                          !Visit and enjoy!

                          Comment


                          • Ieri am montat folie pe toate geamurile plus parasolar. E folie Llumar cu particule de metal in conditiile legii (5% si 75%). Costul a fost de 830 lei si am primit garantie 10 ani.
                            Last edited by ady_dragan; 15 July 2016, 10:58.

                            Comment


                            • O căruță de bani! Pune și câteva poze.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by ady_dragan View Post
                                Ieri am montat folie pe toate geamurile plus parasolar. E folie Llumar cu particule de metal in conditiile legii (5% si 75%). Costul a fost de 830 lei si am primit garantie 10 ani.
                                Ai primit documente care atesta legalitatea si pentru folia montata pe geamurile fata? Ti-au masurat transparenta pe geamurile fata?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google