Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan 1.4 Mpi

    Nu este rea , vb. Cu organizatorul.........
    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

    Comment


    • Mi se pare si mie buna propunerea....Si eu zic sa ramana asa...NE VEDEM LA 11 in COPOU la EXPO....In rondul ala inainte de rondul de la agronomie......Si pe urma mergem in COLOANA spre ciric.........Astept pareri pro/contra ,....
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • E ok, hai sa o facem si pe asta. Numai sa mergem la Ciric prin centru, adica prin independentei - podu de fier (unde sper sa nu ne mai despartim in 5 directii si altii sa ajunga iar in copou ) )
        Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

        Comment


        • Originally posted by morariu_alex View Post
          E ok, hai sa o facem si pe asta. Numai sa mergem la Ciric prin centru, adica prin independentei - podu de fier (unde sper sa nu ne mai despartim in 5 directii si altii sa ajunga iar in copou ) )
          Adica ce vrei sa spui Alex??? E cumva vreun apropo?

          Comment


          • Logan 1.4 Mpi

            Baieti este oferta de GPS-uri la DOMO,ptr.Cei care se pierd )
            sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

            Comment


            • Originally posted by Steel View Post
              Baieti este oferta de GPS-uri la DOMO,ptr.Cei care se pierd )
              Lasa ca va ard eu pe voi.....Mistocarilor

              Comment


              • Te-o prins la mijloc radule ).... ...Lasa...Ca data viitoare o sa ne legam intre noi...Cu o ata...Ca sa nu ne mai pierdem )
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • Originally posted by iooon_cug View Post
                  Mi se pare si mie buna propunerea....Si eu zic sa ramana asa...NE VEDEM LA 11 in COPOU la EXPO....In rondul ala inainte de rondul de la agronomie......Si pe urma mergem in COLOANA spre ciric.........Astept pareri pro/contra ,....
                  Pt mine nu conteaza locatia ...Singura kestie e sa o stiu din timp locatia si ora!

                  Revin maine cu alte poze!

                  Comment


                  • Salut ,vreo speranta sa vedem si noi filmuletu ala ,eventual poze daca mai sint.?

                    Comment


                    • watch out....

                      The Spartan is back in town....


                      Ma bucur sa va regasesc grupati .... chiar daca la un moment dat in 3 bisericute ) dar e bine de stiut de oferta de la Domo :P

                      Vreau sa multumesc organizatorului ca a tinut legatura cu cel de la BV si am putut fi prezent acolo. Pareri despre gasiti aici

                      Steel... imi pare rau sa vad ca ai fost infundat..... in portiera/aripa...

                      Ora 10 e super ok daca vreti sa injumatatiti numarul membrilor, vedeti ce s-a intamplat sau ce nu s-a intamplat in trecut.

                      Vazand ce inseamna Logan Club in alte orase .... BV doresc sa felicit pentru prezenta si persistenta pe toti cei din iasi iar tuturor celorlalti le doresc sa ne intreaca [no offense]

                      am o idee cum sa ne facem remarcati in trafic, nu va spui, e surpriza powered by Me


                      apropo de circuite, faleze si defilari:
                      consider ca e bine sa venim cu propuneri pana miercuri, joi organizatorul cu un board stabilit le analizeaza si se decide care va fi traseul, inclusiv ceva reguli si bla bla....
                      scopul este o mai buna organizare nu o rigidizare sau privare de libera exprimare
                      Attached Files
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • Da frumos brasovu dar distanta aia de 15 km .nu mi se pare atit de mare in comparatie cu cei ce vin de la VASLUI la IASI ,ORICUM MA BUCUR CA AI FOST BINE PRIMIT, BAFTA TUTUROR LOGANISTILOR DIN TOATA TARA

                        Comment


                        • Logan 1.4 Mpi

                          Sal baieti,maine filmuletul ca astazi sunt de serviciu..........
                          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                          Comment


                          • Si mai sunt si altii care vin de la 45 de km...de la Tg Frumos mai exact... din cand in cand...
                            I don't drive fast...I fly low !!!

                            Comment


                            • Bine ai revenit printre noi Ionut_lnc....nu ai pt ce sa imi multumesti... ma bucur ca am putut sa te ajut...

                              cat despre urmatoarea intalnire am mutat-o mai devreme pt ca sa poata ajunge si alex...asa cum am zis si mai demult v-om muta intalnirile in asa fel incat sa fie multumita mai toata lumea...si in acelasi timp sa si vina mai toata lumea...iar alex a zis ca de la 14 tre' sa fie la munca...iar cum el este un membru fidel mi s-a parut ok sa o dam in asa fel incat sa ajunga si el.... ...sper sa nu se simta cineva dat la oparte...

                              @ ionut_lnc a, ce surpriza ai?

                              Steel...abia astept sa vad filmuletul..mai ales cand intram la ciuperca toti precum la nunta )
                              0.9 tce SL plus

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google