Intalnire Regionala La DEVA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire Regionala La DEVA

    Salutari la toti,
    va lansez o invitatie la o intalnire regionala la Deva.
    De ce la Deva ? Pentru ca este o locatie la care pot sa ajunga destul de multe cluburi din zona de vest si centru a tarii. Un alt motiv la fel de important este suportul pe care as vrea sa il oferim celor din Deva si Hunedoara pentru infiintarea si consolidarea locala a clubului.
    Si nu in ultimul rand intalnirea cu noi membrii si reintalnirea cu unii mai vechi.
    Ar fi de stabilit atat lista de doritori cat si data la care a-ti vrea sa ne intalnim. Stiu ca este perioada sarbatorilor, dar in acelasi timp multi dintre noi au si libere in acea perioada.
    Dat fiind faptul ca eu am lansat aceasta invitatie as vrea sa propun si eventualele date de intalnire: 21 sau 28 decembrie 2008, 4 sau 11 ianuarie 2009.
    Astept propuneri, sugestii si desigur, reclamatii
    cu stima, bubu
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

  • #2
    As fi foarte bucuros sa va revad si sa-i cunosc pe cei din Deva si Hunedoara. Bubule, ai numarul meu pe PM.
    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

    Comment


    • #3
      Bubu, in principiu pe 21 as merge si eu. O s avb si cu timisorenii sa vad ce si cum
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • #4
        Hmmm, suna interesant.

        Comment


        • #5
          Oricine vrea este bine venit. Nu am intrat in mod explicit pe threadurile cluburilor din alte parti pentru ca nu stiu daca cineva din moldova sau dobrogea sau bucuresti ar fi dispus sa mearga sute de kilometri pentru o intalnire de o jumate de zi.
          Cu toate astea daca cineva vrea sa vina sau are drum prin zona normal ca e binevenit.
          Astept ca cei din Deva sa ne propuna si locul de intalnire si un loc in care sa putem merge sa stam la masa toti sa papam ceva si sa bem ceva caldut (fara alcoale ).
          Data de 21 mi-ar fi si mie cred cel mai ok.

          PS pe tine vali chiar as vrea sa te revad. poate mai ai drum prin zona si dai un telefon
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • #6
            Suna f bine , hai sa ne hotaram sa vedem cand facem intalnirea !! Cu ocazia asta imi vizitez si eu neamurile
            sigpic

            Comment


            • #7
              Pe 21.12.08 va astept la DEVA!!!! Intalnirea......Cred ca cel mai bine ar fii parcare telescaun cetate(poalele cetatii)locul e destul de mare,iar cu papatul.....Sa vorbim cu grigore.El e din deva si stie mai bine.Acum in functie de cati ne strangem.

              HAI BAIETII!!!
              DE CAND ASTEPTAM O INTALNIRE CA ASTA!!!
              Last edited by alex_comisaru; 4 December 2008, 13:47.

              Comment


              • #8
                Sunt de acord si eu cu data de 21 decembrie. Hai ca o sa fie fain.
                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                Comment


                • #9
                  Suna interesant! Sa vad daca nu am alta treaba pe 21 atunci vin si eu
                  Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                  Comment


                  • #10
                    Road: da-o drak ... Fug pana in timi si te si bat daca nu vii
                    sau o pun pe lili sa faca asta ?

                    bad_wolf: pai si eu am ceva neamuri in HD dar nu stiu daca ajung pe la ele. timpul o sa fie "strans"
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • #11
                      SCUZE DE OFF-TOPIC , DAR DACA ARE CAREVA CARE VINE LA INTALNIRE CEVA STIKERE CU LOGANCLUB,si vrea sa-mi aduca si mie ca le platesc.Dati un pm.
                      hai baieti ca vad ca incet incet ne strangem

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by bubu_vasile View Post

                        PS pe tine vali chiar as vrea sa te revad. Poate mai ai drum prin zona si dai un telefon
                        Drum cu siguranta nu am in zona, dar poate imi fac, sa vad cum lucreaza si sotia. Poate mai vin cu cineva din Iasi. Mai vedem.

                        Comment


                        • #13
                          Suna bine pe 21. In sfarsit se mai organizeaza ceva. Daca se mai aduna ceva lume din Timisoara (adica mai multe masini, nu 10 oameni si 2 masini) atunci o sa vin si eu. Seba, stii prea bine ca ai deja locul mortului rezervat la mine in masina daca vrei
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Si mie mi-ar surade pe 21, dar ramane sa vorbim noi la sibiu, la intalnirea noastra si vedem
                            Life is short...play more!
                            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                            Comment


                            • #15
                              Bolo daca mergi, eu merg cu tine daca ma iei.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google