Intalnire Regionala La DEVA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci ora ramane 11:00 in Parcarea de la Cetate la telecabina?!
    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

    Comment


    • careva dintre participanti e doctor ? ca eu sunt praf. iau 3-4 injectii pe zi si un pumn de medicamente si nu se prevede nici o imbunatatire ... sunt la pamant
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Lasa bubule ca pana duminica iti trece!!!!!
        Ramane sigur la 11? ca sa stiu la cat sa plec!!! ca e masina incarcata si nush cum ii drumu!!!!am vb cu iulian poate mergem pe lugoj sa ne intalnim cu cei din timisoara sa venim in coloana!!!! sa vedem cum o sa ramana pana la urma!!!!
        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

        Comment


        • cei din Deva sa ne zica pe unde sa o luam si pentru cei care vin din zona AR-TM cat si cei care vin din zona SB
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Daca doriti va astept la intrare in oras pe cei din Arad,Timisoara, iar ptr cei dinspre Sibiu,gasesc un preten sa va astepte la intrare in oras,in parcare la real.

            Comment


            • Spuneti-mi mai exact unde e locul de intalnire, caci eu stiu cat de cat Deva!
              aham......Restul e LOGAN


              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

              Comment


              • bubule tu vii impreuna cu cei din tm nu???poate ne intalnim toti 3 (arad tm caras) si ajungem toti
                asa ar fi frumos!!!
                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                Comment


                • Locul de intalnire este in parcarea de la stadion, la poalele cetatii, langa patinoar.Ptr amanunte puteti suna la 0727638358.

                  Comment


                  • Parcarea de la stadion e aceeasi cu parcarea de la telecabina ?

                    Comment


                    • Ruud sa treceti pe lista celor de la cluj am reusit sa aflu userul asta A si mai cautam coechipier pentru un baiat care o zis ca nu vine daca nu are cu cine sa vina in masina)
                      Last edited by KeanuRev; 17 December 2008, 00:11.
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • Pentru aradeni timisoreni si caraseni iata calea! Daca vin va conduc eu.

                        P.S. Parcarea de la telecabina = parcarea de la stadion
                        Attached Files
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • ati putea sa ziceti si strada, numele ei, pentru cei care au GPS ar fi mult mai usor, cel putin mie mi-ar fi
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • deci, timisoara pe unde merge totusi?

                            Comment


                            • Lista participanti LOGAN CLUB meeting 21.12.2008
                              ora 11:00 in parcarea de la stadion(telecabina) :


                              DEVA (gazdele noastre)
                              *01. alex_comisaru 0766 523 566
                              *02. martongrigore 0727 638358
                              *03. mikebike72
                              *04. noni
                              *05. kenjiro_sanga
                              *06.

                              ARAD
                              01. bubu_vasile
                              02. becudani
                              03. 10 Tacles- 90% ca vin si eu
                              04. Rouge de Feu
                              05. sorinj vin si eu 25,3%

                              TIMIŞOARA
                              001. crististreulea 0748 842485, 0761 659463
                              002. tm87kis
                              003. Christian86
                              004. mareom + Seba
                              005. ROAD EMPIRE + fiu lui
                              006. jhon13
                              007.

                              SIBIU
                              #1. Bad_Wolf
                              #2. sibianul
                              #3. valeriu61 0749123261
                              #4. Tokragua cu cristivsb si ovy22@
                              #5. Bolo cu ReBe
                              #6. need4speed

                              MUREŞ
                              01. raduprov

                              CARAŞ-SEVERIN
                              01. Iulian
                              02. 89.MIR

                              CLUJ
                              01.KeanuRev
                              02.tudor_Cj
                              03.mishu_wrc
                              04.calin65
                              05.Ruud
                              06. .................asteptam numele la userii de la cluj ...............
                              07.

                              mi-am pus numarul de telefon, asa vom fi mai usor de gasit intre noi, doar in caz ca e nevoie. mai mult telefoanele a celor care's din deva ar trebui.

                              n-ar fi rau ca cei din deva sa ne astepte in anumite puncte strategice, nu ca nu ne-am descurca sa ajungem in acea parcare, intrebam si noi ca tot omu
                              pentru cei care vin din timisoara, arad si resita sa fim asteptati chiar la bifurcatia care desparte centura de centru.

                              sibienii, clujenii si muresenii ar fi usor ca si punct de reper Mc Donalds-ul

                              eu zic ca e simplu sa fie 2 oameni in cele 2 puncte de asteptare. o sa ajungem aproximativ in acelasi timp toti

                              eu am sa merg pe traseul timisoara-buzias-lugoj-deva.
                              gigi a zis ca merge pe lipova, nu consc deloc drumul pe acolo si nu-mi prea vine sa merg pe acea ruta. dar se poate alatura la coloana din arad.

                              daca restul din timisoara merg pe lipova, atunci ma voi alatura lor

                              deci resita, ne vedem la lugoj in jurul orei 9:00 ?


                              update
                              21.12.2008 ora 11:00 in parcarea de la stadion(telecabina)
                              Last edited by crististreulea; 18 December 2008, 00:39. Reason: Automerged Doublepost
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • Eu cred ca pe Sibieni mai bine ii asteapta la Real in parcare!!!

                                PS: Eu nu sunt inca hotarat pe unde merg,depinde de vreme!
                                Daca e naspha merg pe Savarsin daca e frumos merg pe Cosava.
                                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google