Intalnirea nationala la Amara 10-11-12 august 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Dupa cum am mai zis si pe alt topic,,eu as recomanda STATIUNEA AMARA BAI din judetul Ialomita,,,Lac este,,hoteluri sunt destule si pe timpul verii este foarte bine acolo.
    Cu alte cuvinte este o locatie unde putem face baie,unde ne putem bronza,unde ne putem unge si oasele cu namol,unde ne putem si distra in voie si este cat de cat in centrul tarii!
    Poate sa vina si Moldova si Constanta,Tulcea,Galati,cei din sud,cei din centru tarii si chiar din vestul tarii.

    Acu pe bune,,eu cred ca nu s-a facut vreodata o nationala pe malul unui lac vara unde distractiile de sezon sunt fara numar !!

    De ce munte munte si iar munte,,,haideti sa facem una si la PIELEA GOALA la plaja,scalda si alte cele !
    Mai multe detalii aici...http://www.loganclub.ro/forum/showpo...8&postcount=27
    Sau incepand de aici....http://www.loganclub.ro/forum/propun...cs-t35609.html

    Aici pot organiza toata treaba colegii din Slobozia ajutati de cei din Calarasi si putem interveni si noi din Bucuresti sau cine se mai ofera !

    Comment


    • #17
      Sorine la cate locatii frumoase sunt in sibiul al gasiti voi una unde putem sa ne regasim cu totii.

      Comment


      • #18
        de ce nu am face ceva cum au facut francezii sa gasim un loc intins sa mergem cu cortu un picnic mare un weekend costuri relativ mici si distractie garanta
        ala cu ned 4 sped ... sigpic

        Comment


        • #19
          De acord cu Emilian.
          sigpic

          Comment


          • #20
            e ok un week-end cu cortu, dar intr-un camping cu casute si pensiune (pentru ca unele persoane nu pot sta la cort)
            sigpic

            Comment


            • #21
              ar fi ideal cu cortu'. un foc noaptea...etc
              Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

              Comment


              • #22
                Oradea , felix ,1 mai ? doar o parere
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • #23
                  Poze Amara, vara anului trecut !
                  Attached Files

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by emilian_LLX View Post
                    de ce nu am face ceva cum au facut francezii sa gasim un loc intins sa mergem cu cortu un picnic mare un weekend costuri relativ mici si distractie garanta...iamagi De acord cu Emilian....florinc e ok un week-end cu cortu, dar intr-un camping cu casute si pensiune (pentru ca unele persoane nu pot sta la cort) ...popavlm;1181206 ar fi ideal cu cortu'. un foc noaptea...etc
                    La Amara este un loc cu casute si cu locuri de cort..La Perla pt cine stie. iar pt cine nu vrea la cort sunt destule hoteluri acolo cu sute de locuri de cazare.

                    Originally posted by Ampt View Post
                    Poze Amara, vara anului trecut !
                    Ampt,,daca te uiti la pozele mele o sa vezi ca plaja fosta UGSR din primele doua poze ale tale s-a reamenajat. Nu stiu cand ai fost tu acolo la Amara dar eu am fost in Iulie/August anul trecut vreo 7/8 zile la rand si apoi prin August/Septembrie inca vreo 4 zile la rand.!http://www.loganclub.ro/forum/showpo...8&postcount=27

                    Ps,,pozele alea cu podul albastru sunt de la plaja hotelului Ialomita ?
                    Last edited by Ivan Marian; 11 February 2012, 00:35.

                    Comment


                    • #25
                      Subscriu la cele spuse de Emilian !!! Corturi, lume multa, weekend, costuri rezonabile, distractie garantata !!!
                      LOGANIST CONVINS !!!

                      Comment


                      • #26
                        ar fi o idee cu cortul , eu sunt amator , ar fi super , masinile si corturile la un loc

                        Comment


                        • #27
                          ma adaug si eu !

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by CataFOF View Post
                            ar fi o idee cu cortul , eu sunt amator , ar fi super , masinile si corturile la un loc
                            Uite Fofule despre ce vorbeam,,Popasul Perla cu locuri pt cort si casute.Au acolo poze cu locatia asta de pe malul lacului Amara...
                            http://popasperla.ro/ ......... sau aici.... http://www.google.ro/url?sa=t&rct=j&...fNJX-FZljV-7ZA
                            Last edited by Ivan Marian; 11 February 2012, 01:02.

                            Comment


                            • #29
                              Pozele de la Amara sunt facute pe 2 Iulie 2011, cand am facut o iesire de Week-end !
                              Locatia este frumoasa, pacat ca nu se investesc mai multi bani !

                              Comment


                              • #30
                                Foarte frumos la Amara , am fost si eu acolo de doua ori cand eram mai mic, dar daca tot vin din Sibiu pana acolo mai bine ma duc pana la mare .

                                Cazare la cort ar mai fii in Fagaras la "Laguna Albastra" , am fost anul trecut 10 lei /noapte,in incinta este restaurant f mare care il putem inchiria pentru diferite evenimente , cheful de seara(este ring de dans, muzica, boxe), mancare etc.. In incinta avem grupuri sociale, dusuri apa calda,prize curent 220v in toata zona de campare, lac unde se poate pescui , teren de fotbal/tenis, pista de karting, sezlonguri gratuite,bazine pentru copii, instalatie de nocturna se poate face baie noaptea si topogane/trambuline care mie sincer mi-au placut f mult . Distanta este relativ egala fiind in centrul tarii , posibilitate de cazare la pensiuni pentru cei care nu vor cort.

                                LE : topogane si trambuline
                                Last edited by Bad_Wolf; 14 February 2012, 16:56. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google