Intalnirea nationala la Amara 10-11-12 august 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doritori/Participanti:
    1.mrn.ionut :d

    Comment


    • Ba da ..ar fi bine sa se inceapa lista de participare ca sa stim la ce ne asteptam..dar sa va treceti pe lista doar daca sunteti siguri 100% ca participati....deci....
      LISTA DE PARTICIPARE ESTE OFICIAL DESCHISA !!!!!
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • Hai sa va vad pe lista..ca doar avem planuri mari si ganduri mari si bune.sa iasa o nationala de nationala...vointa si bani sa fie...
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • hai ca de la mioveni am auzit povestile/am vazut pozele.nu se mai doreste inca un weekend de distractie???

          Comment


          • Eu unul maine cel tarziu voi anunta daca voi participa. In proportie de 80% voi ajunge.
            Oricum, prea putini doritori pe aici, nu stiu de ce nu se inghesuie lumea! Sa speram ca vom fi ceva pe acolo ca distractia sa fie in toi, mai ales ca este la mare, la soare si bere receeeee.
            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

            Comment


            • Doritori/Participanti:

              Logan Club Bucuresti

              1. mrn.ionut
              2. Ivan Marian
              3. Cosmin CGK
              4. SDP + Mario + 'dada + Cristiana = 1 masina ( de vineri )
              5. Alberto80
              6. maryus_laudat= 1 masina de vineri
              Last edited by sibianul; 26 July 2012, 12:06.
              B 51 PWW - Loganist.

              Comment


              • Bun Bun...sa speram ca ne strangem suficienti ptr.o supermega distractie...deci va astept pe lista cat mai multi si mai siguri pe voi ca veniti la distractie..
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • cred ca ma bag si eu la cort.

                  Comment


                  • Originally posted by skandal View Post
                    cred ca ma bag si eu la cort.
                    Tu vi cu apartamentu.
                    De vineri dimineata pleaca cineva?
                    B 51 PWW - Loganist.

                    Comment


                    • Vad ca in cele din urma lumea a inceput sa isi arate interesul si pentru aceasta intalnire.Sper ca in urmatoarele 2 saptamani sa se inscrie cat mai multi participanti pentru o intalnire deosebita.Cei care sunt impatimiti ai pescuitului isi pot lua "sculele" cu ei.Va rog pe cei care sunteti inscrisi pe lista si pe cei care se vor mai inscrie pe viitor sa specificati si unde vreti sa v-a cazati cort/casuta sau hotel.Va asteptam!!! .
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • E bine de stiut cu pescuitul. In acest caz imi voi aduce si eu 2 undite si o lanseta.
                        Last edited by sibianul; 25 July 2012, 16:44.
                        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                        Comment


                        • E bine de stiut cu pescuitul. In acest caz imi voi aduce si eu 2 undite si o lanseta.

                          nu mai copia lista fara rost
                          Last edited by sibianul; 25 July 2012, 16:44.
                          B 51 PWW - Loganist.

                          Comment


                          • asa mario sa prinzi pestisorul de aur

                            Comment


                            • este o crescatorie acolo .. poate este taxa mai mult decat cazarea ) oricum arunc si eu ceva in portbagaj

                              Comment


                              • Nu e mah cu TAXA,,pescuiesti fara probleme,,doar cu bere trage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google