Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La multi ani bidepa!!!!
    La multi ani tuturor pentru azi

    Comment


    • La multi ani tuturor celor care isi serbeaza ziua azi. eu azi nu pot sa ajung ca plec la ziua sefului meu.
      sigpicKiss FM cu personalitate.

      Comment


      • partea a doua de poze
        Attached Files
        vopsitorie preturi bune

        Comment


        • sli_was al cui e loganul alb????
          super arata.......bravo lui pentru aspesctul masinii.nota 10 de la mine
          montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

          Comment


          • loganu lu' zycu ... locul 3 la patru tuning

            Comment


            • super frumos...imi place si culoarea e frumoasa.imi place albul la nebunie........
              multumim frumos sli_was pentru poze,reusite.bv
              montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

              Comment




              • am obs ca nu vine lume numai cu logan se paote veni si cu alta marca in afara de logan......am vazut si pisicute golf, am vrut sa vin si eu duminuk am aflat de la 83MYR(este vecin cu mn) ca este dar daca am vazut ca a inceput ploaia nu am mai venit ca ma gandeam ca nu v-ati mai strans.....ca vwforum ploiesti este cam pustiu...

                Comment


                • @s0ryn23 .. daca ai placerea sa vii nici o problema .. e logan club , dar poate sa vina oricine e interesat de masini .. sa lasi un numar de telefon si un id de mess ca sa primesti anunturi in legatura cu intalnirile noastre !

                  Comment


                  • chiar user name este id meu.... eu sunt baiatu ala cu fabia aia rosie am vb cu tn odata la sala eram cu baiatu ala 60cry

                    Comment


                    • Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 11.04.2010 ora 16.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !
                      Membrii care participa la 5 intalniri consecutive ale clubului vor participa la o tombola care va avea ca premiu 10 litri de carburant !
                      Last edited by MihaitzaMCV; 31 March 2010, 16:53.

                      Comment


                      • cum Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 28.03.2010 ora 14.00 pai nu a fost mihaita ai gresit
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • Cred ca nu ai citit bine

                          Comment


                          • Nu nu dar mai greseste omu
                            vopsitorie preturi bune

                            Comment


                            • paste fericit tuturor !!!!!
                              http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google