Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mersi sa vi si tu la urmatoarea intalnire
    vopsitorie preturi bune

    Comment


    • au dreptate baietii...sa participe si mihaitza...punem mana de la mana si luam pe datorie ...glumesc(cu datoria)...apropo..iar s-a scumpit benzina

      Comment


      • cand o sa fie urmatoarea intalnire????sper sa ajung si eu.
        va salut cu respect!!!!
        montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

        Comment


        • Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 28.03.2010 ora 14.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti ! Fiind de florii asteptam sarbatoriti cu cinste

          Si la tombola nu vreau sa particip .. eu trebuie sa va motivez pe voi sa veniti la intalniri .. si e o placere sa dau si cadouri la membrii foarte fideli .. in timp o sa mai gandesd si la alte solutii ca sa promovam clubul si sa participe cat mai multa lume .
          Last edited by MihaitzaMCV; 19 March 2010, 23:35. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Membrii care participa la 5 intalniri consecutive ale clubului vor participa la o tombola care va avea ca premiu 10 litri de carburant !

            Comment


            • mihaitza dar in avans nu dai aia 10 l ??? shi apoi vin 5 la rand )) da cry , 1.4 rulzz , lasa k ma fac eu mare :p
              fara linkuri externe

              Comment


              • Pai dau inainte ca la c***e ?? .. nu merge tati ..

                Comment


                • e bine asa cum a zis Mihaitza.....pe criza asta.......)))
                  montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                  Comment


                  • da... faza cu benzina m-a mirat si pe mine....,,cata bunavointa..." mai mihaita tu chiar te implici.... tine-o tot asa...bafta...!
                    Last edited by MihaitzaMCV; 21 March 2010, 14:21.

                    Comment


                    • La intalnirea de duminica am pregatit o surpriza .. o sa vine cineva la care nu va asteptati ..

                      Comment


                      • MAMA NATURA SAU DANIELA CRUDU
                        baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                        Comment


                        • Secret .. discret ..

                          Comment


                          • aoloooo......ar fi bine sa o aduci pe Crudu.buna foc....
                            montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                            Comment


                            • pt treaba cu surpriza o sa vin indiferent)))

                              Comment


                              • dar de ce va ganditi toti la femei?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google