Logan 2 Ambiance 1.2 16v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan 2 Ambiance 1.2 16v

    Si a venit jucarica cea noua!Am intrat in posesia ei vineri,dar abia astazi am avut timp sa fac cateva poze.Pentru inceput presuri Gledring,husa volan,tavita portbagaj,gume de iarna,cheder de Dacia 1310 la compartiment motor.Mai tarziu ornamente grila(sunt deja cumparate dar montarea lor e dificila pentru mine iar amicul priceput e foarte ocupat),presuri de noroi la roti(universale) si cotiera de origine cu tunel median.Ca fost utilizator de Logan1 1.4 mpi timp de 10 ani,in cele trei zile si 155 km,va asigur ca nu se compara L1 cu L2.Atasez si cateva poze.Drumuri bune.
    Attached Files

  • #2
    Sa o stapanesti sanatos!
    La cat mai multi kilometri fara incidente!

    Te-ai miscat destul de repede cu accesoriile:cotiera, presuri etc.

    Comment


    • #3
      Multumesc Crs. Sandel.Accesoriile le-am adunat incet inca de cand am comandat masina(4 octombrie).Sunt o persoana tipicara.Pe masura ce adun kilometrii voi impartasi aici impresii,comparatii cu vechiul Logan.

      Comment


      • #4
        Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea!

        Comment


        • #5
          De la o vreme constat cu placere ca masinile albe sunt chiar frumoase.
          Sa te bucuri pe deplin de achizitie.
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • #6
            Multumesc stimati colegi.

            Comment


            • #7
              Husa aia de volan este oribila, sincer sa fiu, dar pana la urma depinde de gusturi. Sa o stapanesti sanatos!
              laureate 1.5l, albastru marin

              Comment


              • #8
                Asa e,nu arata bine dar e foarte practia,ofera o priza foarte buna la condus si un sentiment de siguranta.Nu suport volanul fara husa,subtire.Conduc de 21 de ani si doar asa am avut toate volanele.

                Comment


                • #9
                  Să ai baftă de maşină şi să te poarte sănătos de fiecare dată!

                  Comment


                  • #10
                    Sa o stapanesti sanatos!
                    La cat mai multi kilometri fara incidente!
                    Logan GPL 1.4

                    Comment


                    • #11
                      Sa o stapanesti sanatos!
                      La cat mai multi kilometri fara incidente!
                      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                      Comment


                      • #12
                        Felicitari de achizitie si drumuri frumoase impreuna☺.
                        Daca tot zici ca esti tipicar pune-i si conductele pt aer la locurile di spate.
                        Bafta.

                        By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                        sigpic
                        This is My Ride!
                        !Visit and enjoy!

                        Comment


                        • #13
                          Frumoasa jucaria si imi place ca ai insistat pentru ornamentele de proiectoare.
                          Felicitari de achizitie.

                          Comment


                          • #14
                            Multumesc fdr_ro.Pentru ornamentele la proiectoare chiar nu am insistat,asa a venit din uzina,norocul meu.Am montat azi mustatile cromate(voi reveni cu foto),schimba mult aspectul masinii.Ce nu am rezolvat nici macar cu cearta la dealer,este activarea CdB!Nu a vrut Dorel nici cu bani,nici fara bani,nici cu bataie,cu nimic!!

                            Comment


                            • #15
                              Bine ai venit printre Loganisti
                              Sa o stapanesti sanatos! La cat mai multi kilometri fara incidente!
                              http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google