Logan 2 Ambiance 1.2 16v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Multam de clarificare. Cat a costat operatiunea?

    Intreb pt a-mi face o idee. Incerc sa ma decid daca sa dau comanda de un ambiance sau un laureat.

    Comment


    • #32
      Alege laureat. Ai multe in plus fata de ambiance. Daca vei vrea sa le montezi ulterior vor depasi diferenta
      My Ride sigpic

      Comment


      • #33
        Acelaşi sfat ţi-l dau şi eu, alege Laureate.

        Comment


        • #34
          Diferenta intre ambiance si laureate este de 1100 euro si merita din plin, mai ales ca primesti in plus: aer conditionat, proiectoare de ceata, tunel median la frana de mana, si alte chestii care fac diferenta. Poti sa-i mai pui si CC, senzori parcare, volan piele si media nav, oricum tu stii mai bine ce iti place

          Comment


          • #35
            Tunel median la frana de mana ?!

            Comment


            • #36
              Da, altfel ai mochetă.
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • #37
                Rugaţi-vă să se vândă Kadjar-ul, că altfel cine ştie ce o să mai "taie" francezii de pe Logan.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by fallax View Post
                  Multam de clarificare. Cat a costat operatiunea?

                  Intreb pt a-mi face o idee. Incerc sa ma decid daca sa dau comanda de un ambiance sau un laureat.
                  Daca-ti permiti Laureate,recomand.Eu doar de Ambiance am avut bani iar de imprumut nu am vrut sa aud deoarece nu sunt adeptul cheltuirii banilor inainte sa-i ai.Sunt bugetar si ma trezesc cu vreo minte creata ca Boc ca mai taie iar din salarii!Revenind la masina sunt multumit de ea,nu sufar dupa alte dotari de pe Laureate.Tunel median va avea o data cu cotiera,poate dupa AC voi plange la vara...Pana atunci numai de bine,sa mearga ea ca Loganul pe care l-am avut (Preferance de 1.4,doar cu servodirectie ca dotari,fabricat martie 2005) si nu am ce sa comentez.Masina veche o am si acum,o conduce tatal meu si merge brici.

                  Comment


                  • #39
                    Dacia taie numai la exterior, în alte tări se vinde echipare Laureate fără tunel median.
                    În prezent orice x52 Laureate cu toate opționalele posibile e mai ieftinîn Romaânia ca afară.
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by t0rquemada View Post
                      În prezent orice x52 Laureate cu toate opționalele posibile e mai ieftin în România ca afară.
                      Ar fi şi păcat să nu fie aşa, că doar aici se fabrică!

                      Comment


                      • #41
                        Multumesc de impresii si recomandari. Cel mai probabil laureat o sa fie alegerea. Pana demareaza astia programul rabla am timp sa ma conving pe deplin ca merita diferenta de 1100 de euro.

                        @Marian asta e si asteptarea mea de la LII: sa fie cel putin pe masura predecesorului la fiabilitate.

                        Comment


                        • #42
                          Vezi ca demareaza si programul prima masina.

                          Comment


                          • #43
                            Stiu, insa nu ma tenteaza. Am o rabla si as profita de reducerea oferita.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google