loganisti asupriti de consoarte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @hellbera- Glumeam! Poate o sa ne vedem, am o matusa in Iasi, dar ajung acolo o data pe cincinal sau chiar mai rar. Daca n-am concediu nu prea pot sa plec decat in week-end...
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • A mea draguta imi rodea urechile cand acceleram, mai un scartz, mai un viraj mai brusc, un mic drift dar am linistit-o .... A fost in iasi tuning time si au venit baietit de la GTT brasov si au facut cateva drifturi in parcare si vreo 3 minute si cu cineva din public.... Ghiciti cu cine acum ii place si ei

      @hellbera: de ce nu vii la intalnrile locale ?
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • @EUROMARKET: de ce nu vin.... Hmm.... Pai nu-mi place sa vin neinvitat.
        Glumesc, pentru moment sunt pieton. Macar de curiozitate si tot am sa vin... candva.
        Last edited by Hellbera; 12 October 2008, 11:28.

        Comment


        • Originally posted by Hellbera View Post
          Nu vreau sa fiu inteles gresit. Imi ador sotia ii fac toate mofturile, dar... Trebuia sa gasesc o solutie cand vreau sa fiu cu amanta, sa-i mai fac amantei cate un mic cadou sa nu fiu deranjat.
          Dar si ea este intelelgatoare, si nu mi-a reprosat nimic, niciodata.
          De fapt mi-a reprosat acum cateva luni ca bag prea multi bani in reparatia masinii. Atunci ea mi-a propus sa schimbam masina. Deci pot spune ca sunt un fericit. Cele doua femei ale mele (pe amandoua am acte , daca imi este permisa exprimarea) se accepta recirpoc.

          Numai bine!

          PS: Si ca sa-i raspund si lui GUSI.... Tocmai asta spuneam, problema a fost rezolvata inca din start. Iar daca vrei ne putem intalni sa filozofim, care este.
          ...Si noi speram ca nu ai relatii intime(sexuale) cu amandoua...Daca ai... Numai bine!

          Comment


          • Mai dragilor,fi-v-ar threadul de ras,ca azi am dat de el,si am inceput sa rad, sa plang si alte stari,dar la un moment dat mi-am amintit ca am doi copii la gradi care ar fi trebuit luati acasa si FUGI ...Acum dorm in paturile lo;se uita educatoarea la mine cu o privire asasina...
            Oricum,citind pe aici,imi iubesc mai mult nevasta,ea nu spala masina si ma toaca la cap ca doar e femeie nu android,dar sa ma sece pe motiv de masina nu are de obicei,ba as putea spune ca eu o toc pe ea.M-a imbolnavit atunci cand a supraturat motorul la maximum si aveam 350 km la bord,dar de atunci de cate ori zice ceva ii amintesc faza si daca vede ca imi amintesc si eu prea tare tace.Chestia neplacuta e ca pe urma isi revine!Acum suntem in gaura cu banii,dar insista sa mai golim cardul sa fac un garaj pentru "frumusica",asa cum o alinta ea.Si tot ea m-a convins ca e cazul sa schimb masina.
            Pentru neinsurati:casnicia e un drog,dar unul care vindeca nu unul care omoara.Si inca ceva,e mare lucru sa dai de femeia care ti se potriveste.E cazul meu,si la noi nu exista fsn si nici secrete.Da ,sunt sigur!Cu ea am facut o casa,doi puradei si cu ea o sa platesc inca cincizecisiopt de rate(cum suna!!!)la masina .Si stim ca rostul fiecaruia dintre noi e sa-l enerveze pe celalalt!Si de iubit,ne iubim ca n-avem incotro.

            Comment


            • @bbogdan- Bine ai venit! Sincer, cum rar intalnesti in zilele noastre! Cat priveste garaju', daca e musai si ai loc, apucate de el...
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • Bine te-am gasit,gusi,stii, e linistitor sa vad pe aici si oameni care nu au jumatate din varsta noastra,nu ca as avea ceva cu ei,dar dpdv psihic e bine,intelegi ca mai sunt si altii cu acelasi diagnostic si crezi ca esti normal!!!
                Dupa o intalnire cu loganclub,sotia m-a intrebat,dupa ce a vazut pe net poze si filmari :"Ei,ti-a facut bine sa te simti iarasi pustan?"
                Da,in general la intalniri vin multi pustani sau putin trecuti de 20 de ani,dar sunt asa de simpatici cu interesul lor pentru fleacuri...Stai sa bage capul la jug putin!Mie nu mersul cu 160 km/h mi s-a parut ca iti baga adrenalina in vene.Ce bungee jumping,ce snowboard,ia sa iesi cu nevasta la targ si sa stii ca ceea ce ramane din bani inseamna planurile tale!Sau sa-mi spuna la eco de trei ori ca voi avea doi baieti si primul nascut sa fie fata!O adevarata aventura nu e sa te cateri pe munti cu tigaile-n spate(ce-mi mai placea),ci sa incerci sa obtii o autorizatie de construire.Unul dintre baietii astia ma intreba daca imi place fundul de la logan faza 2.I-am raspuns ca in general imi plac fundurile de femei,si s-a uitat ciudat la mine...
                Nevasta a inceput sa ia masina acum de cate ori e de servici,e de inteles,da pe bilete cat da pe benzina,dar tot nu pricepe ca stau ca pe ace pana intra pe usa.Si cei neinsurati dar fericiti,nu cred ca isi imagineaza ca de grija sotiei imi fac probleme,nu de a masinii.
                De garaj am loc dar n-am bani.Cand voi avea bani,nu voi mai avea timp.

                Comment


                • @bbogdan- Welcome to the club! Ai dreptate! La noi in targ sunt o multime de baieti cu masini tunate, dar nu fac nici o intalnire...Nu zic ca sunt prea batran pentru asa ceva, dar n-am timp nici pentru mine. Chiar si colegul meu de serviciu, care si-a luat logan- tot Ambition 1,6 MPI- nu-si pune sticker si nu prea zice ca e inscris pe forum...Desi de pe aici am luat amandoi filtre de aer, placute de frana, informatii diverse si sfaturi de la multi colegi forumisti.
                  Probabil ne cufundam prea mult in grijile cotidiene si ne pare ca n-am putea redeveni pustani pentru cateva ceasuri...
                  P.S.-Scuze daca am scris ce mi-a venit prin cap acum, daca nu m-am exprimat prea coerent.
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • Te-ai exprimat suficient de coerent,cred.
                    Referitor la consoarte,azi am aniversat un cincinal de casnicie,si am mers undeva foarte romaaantic pe malul marii cum ii place ei si ne-am simtit bine si am mancat cate-un peste plus un suc acolo si a venit nota -peste un meleon tata ,bine ca aveam bani la mine,ma gandeam ca e rustic si scap cu ceva 50-60 ron,de-acum aniversarile le fac acasa!Sorry pt off-topic,domnilor,dar ca sa cheltui peste 100 ron cu nevasta suna a masochism sau a inconstienta.Luni ma duc la psihiatru.Sau la o exorcizare,mi-a facut ea f'o vraja ceva acolo.

                    Comment


                    • @bbogdan- Doar un cincinal? Ne apropiem de 3! Nici nu stiu cand au trecut, desi erau momente cand credeam ca nu ajungem nici la primul! In al doilea rand, faptul ca mai vrei romantism e un semn bun , inca mai ai sanse de normalitate! Nu inteleg insa de ce ati vrut la restaurant? Ai luat vre-o prima, ceva? Nu era mai frumos acasa, sub clar de neon, cu ce va placea pe masa...In loc sa stati de vorba relaxati, te-ai stresat cu nota...De plata!
                      P.S.Felicitari si transmite-i si doamnei toate cele bune! Daca ajungi prin targul nostru, da un telefon. E in profil trecut nr.Meu
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • Bbogdan- daca eram nevasta-ta si citeam postul tau... Hai sa ma exprim frumos si sa zic doar atat : iti aratam eu tie

                        Comment


                        • @gusia,sa stam acasa,cu copiii pe cap,ea e la servici acum,si avem noi traditia asta ca in anii fara sot sa o duc eu undeva unde nu a mai fost.Pana acum am surprins-o placut,acum doi ani am fostundeva tot foarte scump,se vedea ca-i place acolo,dar vroia sa plecam din cauza scorurilor.Dar i-a placut sa vada ca nu ezit sa raman ,pentru ea.E grele cu alchimia asta a nevestelor...Si in plus,nu am neon decat in baie!
                          Da dom'le,ma stresez ,dar acum,ca acolo am trait clipa!
                          @playmo:daca n-ar fi la servici,poate ca mi-as face probleme.De fapt imi fac ,ca e plecata cu masina!
                          Am doua intrebari:esti studenta in UK si ai logan?In UK ?Sau in Romania?Si doi,poza aia de la profilul tau e a ta ?Nu de alta dar am o nevasta geloasa si mi-e frica sa stau pe net la miez de noapte si sa conversez cu fete tinere si frumoase.
                          Sotia mea stie ce mi-a facut:la cununie a adus trei preoti care m-au tinut cu capul pe Sfanta Evanghelie,si gata,poate veni si cea mai sexoasa (si valoroasa!!)femeie,ca eu am inima daruita!!!

                          Comment


                          • Sunt studenta in uk, cu masina in romania si da poza e a mea dar daca starneste astfel de reactii, o schimb :P
                            a nu se intelege gresit , dar si eu as face crize in locul nevestei

                            Comment


                            • Acum o jumatate de ora a trecut pe aici si s-a amuzat,i se pare asa,un infantilism din partea mea ca ma dau cu computeru prin forum.Nu am zis ca e femeia care mi se potriveste?Pai m-am insurat la 35,am cautat o femeie pe care sa o suport si am gasit una de care m-am indragostit si care imi suporta toate prostiile.Mai sunt unii care ma privesc superiori sau ma cred partial impotent,dar asta e problema lor.
                              De criza,te referi la gelozie?Pai da uneori e geloasa ca o femeie,de-aia cred ca inca ma iubeste,nu prea stiu eu de ce ,dar in general stie ca ea e stapana inimii mele.Si a cheii de la lacatul cu care m-a inchis in cusca!

                              Aoleeeeu,nu mai daaa,ca nu mai faaaaac,nuuu,macar apa lasami-ooooo!

                              nu mai posta consecutiv, foloseste cu incredere butonul "edit"
                              Last edited by Seba; 2 November 2008, 15:51.

                              Comment


                              • Ce frumos le zici nea bogdane...

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google