Loganisti Din Valea Jiului

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    chiar nimeni nu vrea sa spargem o samanta,sa bem un suc...era sa uit ce era m-ai interesant ,sa barfimmmmm
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

    Comment


    • #32
      Cam greu sa aduna fratii din vale, nu stiu ce-i cu ei dar sa speram ca totusi isi vor revenii...
      Oricum, cat de curand, vom face o vizita in Petrosani, o intalnire si poate atunci se va infiinta un cerc de prieteni, membrii din Valea Jiului si imprejurimi....
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • #33
        Ce Secretare vrei sa ii cauti cu lupa la Petrosani daca iei nu sau putut sa se adune pe forum atunci lasa asa ?
        Poate ai placerea sa mananci o pita si sa bei o bere
        sigpic

        Comment


        • #34
          Nea Costele m-ai este si lume m-ai timida nu trebuiesc condamnati.... sau mai e si partea cu bugetul....sti cum e aia e foame de bani baieti ... ca altfel la sfarsitul asta de saptamana sunt la o nunta in vale,mi-ar face placere sa ne intalnim dar...
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • #35
            Nu-i condamnă nimeni Marian!!! Iar partea cu bugetul nu ţine pentru că aici nu suntem numai cei cu buget, suntem şi cei fără buget dar pe toţi ne-a unit pasiunea pentru Logan. Dacă vrei ceva cu adevărat nu se poate să nu reuşeşti. Deocamdată băieţii din Vale nu-şi doresc foarte tare să fie o gaşcă dar poate că va veni şi acel moment. Vezi LC Alba, câţiva băieţi inimoşi vreo 3-4 parcă şi treaba s-a urnit!!! Deci se poate, numai să se vrea!!!

            Comment


            • #36
              Hai Valea Jiului ! Oleeeeeeeeeeeeeeeeee, ole, ole, ole...........
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • #37
                D-nul marianhorduna dar sa nu te superi eu nu am zis cu inima rea, noi cei din LC DEVA am incercat de mai multe ori sa ii facem sa se urneasca din loc cei din Valea Jiului crezi ca la noi santem toti cu bani te inseli amarnic si eu sant intr-o criza .Asa ca am lasat si eu criza la Usa de la intrarea blocului
                Cu respecte
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Sau poate nu au ''chef '', asta e !
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • #39
                    In primul rand va salut si bine v-am gasit pe forum. Sunt nou pe aici si la fel si cu Logan Ph2-ul.

                    Comment


                    • #40
                      ''bine ai venit'' Manup
                      Nobody is perfect. I am nobody.

                      Comment


                      • #41
                        Logan PH 2.....mai, mai...Vulcan, ma bucur ca postezi la noi !!!! curaj....d-nule Manup
                        Last edited by kenjiro_sanga; 9 July 2009, 00:19.
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • #42
                          Pai am observat ca singurul pe pe aici care este din Vulcan. multumesc de primire, intr-adevar, am Ph2-ul si sunt tare multumit de el

                          Comment


                          • #43
                            Eu am Loganul Prestige din 2006.11. si sunt nu multumit, foarte multumit, merge laser !!!
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Manup View Post
                              Pai am observat ca singurul pe pe aici care este din Vulcan. multumesc de primire, intr-adevar, am Ph2-ul si sunt tare multumit de el
                              Bine ai venit printre membrii Logan Club!!! Trebuie să-ţi spun însă că din Vulcan mai sunt înscrişi 22 de membrii din care vreo 6 au şi un pic de activitate pe acest forum!! Dar atât !!! Sper să nu te opreşti ca şi ceilalţi la câteva posturi şi "La revedere"!!!!

                              Comment


                              • #45
                                Cu siguranta nu ma voi oprii, imi face placere sa fac parte dintr-o comunitate, cum este aceasta si in care ma simt bine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google