Loganisti Din Valea Jiului

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Bingooooooooooooooooo, mai are cineva bingo?
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • #62
      Am eu o diagonală: vineri se pare că voi fi într-o vizită de lucru în Vale, la Spitalul din Vulcan, așa că să nu mă înjurați prea tare dacă mă vedeți mai derutat prin trafic sau parcat câș printr-o parcare...
      The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

      Comment


      • #63
        depinde ce nr. ai la masina...
        Nobody is perfect. I am nobody.

        Comment


        • #64
          Păi ce număr ar trebui să am ca să fiu luat la unșpe metri?
          The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

          Comment


          • #65
            barosane,poate faci o intalnire in parcarea spitalului din Vulcan ai sa gasesti destule loganuri acolo ...cine stie ...bafta
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • #66
              Si eu fac drumul TM - Resita - Caransebes - Hateg - Petrosani - Bumbesti Jiu - Tg-Jiu - Sacelu saptamanal aproape si n-am vazut vreun coleg LC prin zona HD. Adica n-am vazut masini cu stickere LC ...

              Nu stiu multi de forum sau nu prea exista interes chiar daca stiu?

              S.
              I have no special talent. I am only passionately curious.

              Comment


              • #67
                Nu e musai ca toată lumea să aibă (încă) stickere. Important e cum se simt oamenii.
                The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                Comment


                • #68
                  ...ai zis f. bine
                  Silviu,HD-ul stie de forum si interes este,poti sa te uiti la intalniri,drumul tau nu este prin Deva...daca ar fi nu cred ca nu ai vedea vreun sticker
                  Nobody is perfect. I am nobody.

                  Comment


                  • #69
                    Interes este, fiindcă aveți un club, aveți thread-urile voastre. Ideea este că, dacă aveți ceva dificultăți, să aveți maturitatea să le rezolvați civilizat, iar dacă aveți nevoie de o mână de ajutor, să nu ezitați să o cereți, fiindcă nu contează județul sau alte idei dacă avem pretenții de „club-eri” adevărați.
                    The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                    Comment


                    • #70
                      EU vreau stick cu LC dar nu stiu cum sa procedez sa intru in posesia lui

                      Comment


                      • #71
                        vi la intalnirea loganistilor lc deva care e in curs de progrmare...secretara asta se cam trage pe cur acu de cand e canicula si nu mai misca un deget

                        Comment


                        • #72
                          La sfarsitul lunii ajung in Vale daca vrea cineva sa-si monteze filtru de polen sau treaba cu spritarea apei pe parbriz il ajut cu cea mai mare placere.Uite asa ne strangem cativa si in sfarsit prima intalnire...sper sa nu visez...
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • #73
                            Nu ar fi rau deloc, ptr intregirea loganistilor din Valea Jiului...
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • #74
                              Marian, speranţa moare ultima!!! Oricum viseeeeeeeeeee!!!

                              Comment


                              • #75
                                Se pare ca poti sa o mai zici odata...Asta este nu poti sa obligi pe cineva sa faca ce nu vrea...soarta
                                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google