Marsul Masinilor Suferinde

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marsul Masinilor Suferinde

    Participa vreun forumist la acest eveniment organizat de radio zu? Sau macar a auzit cineva de ecst eveniment?




  • #2
    cred ca voi venii ...bafta
    Last edited by vali007; 21 January 2010, 21:21.
    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

    Comment


    • #3
      mas duce daca nu as lucra ,dar sunt de servici,o sa particip spiritual
      si prin neplata rovinietei
      baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

      Comment


      • #4
        sunt alaturi de cei in suferinta , ofer sprijin moral ,poate se aude si in cercurile mai inalte .....
        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

        Comment


        • #5
          Ce tare ar fi daca am puta sa facem o chestie de genul: LoganCLub si RadioZU, sa ne si mediatizam putin
          sigpic
          Logan 1.4 Dynamic Blue

          Comment


          • #6
            numai la mediatizare va ganditi.. mai bine ne-am strange mai multi sa facem ceva cu drumurile astea care sunt asfalt, pauza, lipsa, groapa, gaura..

            p.s: vineri seara oricum nu stiu cum le jonglez pe toate.. chiar nu pot sa aprticip si la asta.. desi as vrea din tot sufletul.. felicitari celor care vor participa..
            REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

            Comment


            • #7
              Bafta la cine merge, tin pumnii. Apropo, o fi cineva cu "rovigneta" dinaia de la lenjeria intima ?

              Comment


              • #8
                am fost prezent....a fost super aseara cu toate k a fost -15 grade C

                PS : are cineva poze, filmulete de la "marsu masiniilor in suferinta"?
                Last edited by Dany_DNY; 23 January 2010, 17:39. Reason: Automerged Doublepost
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • #9
                  Eu oricum nu mai platesc rovinieta, de ceva vreme, desi am iesit de multe ori din Bucuresti...putin ma intereseaza daca ma opreste cineva. Dar, e o idee buna, poate aude cineva ceva.....desi nu cred. Succese
                  Logan Ambition 1.6 8V

                  Comment


                  • #10
                    Super tare melodia!

                    Comment


                    • #11
                      Si cum dracu a gasit Buzdugan si Morar acel club tocmai la Lehliu ca sa faca acest mars al rovignetei cu taxa de intrare de 20 de lei???
                      Treaba asta pute de la o posta,,,Adica sa mergem ca prostii sa protestam la un club din Lehliu si sa dam 13 lei pe o rovigneta,ca politia bahaie pe acolo de la Moll pe autostrada si in comuna,sa dam bani pe benzina de la Moll ca acolo este punctul de intalnire,,,si apoi sa dam bani si la intrarea in clubul ala de 20 de lei plusss consumatia facuta in acel club!
                      Oare cat o avea de castigat acel patron al clubului din Lehliu si care o fii procentul lui Morar si Buzdugan de la Radio Zu de pe urma acestei actiuni???

                      Daca ziceau si ei sa protestam in fata guvernului din Piata Victoriei,Piata Unirii,Piata Constitutiei sau sa marsaluim prin tot Bucurestiul,as fi iesit si eu cu masina la protest contra rovignetei si starii drumurilor execrabile din tara asta!
                      Dar asta este o mare magarie si cineva are de castigat ,,,adica un club,,,care nu are nici o treaba cu ROVIGNETA.

                      Presupun ca acea benzinarie Moll care este punct de intalnire si plecare a convoiului de masini are si ROVIGNETE din belsug si benzina garla??
                      Alta magarie pe fata!
                      Last edited by Ivan Marian; 23 January 2010, 23:37. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #12
                        ...cine zicea ca romanii nu-s destepti si intreprinzatori?E in firea noastra sa ne furam caciula...daia merge tarisoara asta ca (d)racu.
                        Last edited by viorelu; 24 January 2010, 00:18.

                        Comment


                        • #13
                          ati crezut ca vine berceanu si se lasa barbierit de loganisti ,il doare in cot de noi toti ,nu-mai taxele ii intereseaza ,iar pe betegii aia de la radio zu ,nu pot sa-i ascult ,mi-o ajuns gluma la os .
                          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google