Microbuzul Meu !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Microbuzul Meu !

    Cu microbuzul asta ma laud eu :P
    Attached Files
    VL 97 N P N

  • #2
    bai ce sa zic, misto culoare, misto jante, misto pleoape. DARRRRR , fara suparare, ai facut-o cam sorcova. Ma refer la chestiile alea lipite pe bari, stii tu care :p, dungile cromate si alea pe la colturi Ca sa nu mai pomenesc de plasticele alea de la stergatoare care nu sunt pe gustul meu deloc, si cred ca al multora de pe aci de pe forum, sper sa nu ma insel ) Acu, stii cum e, important e sa-ti placa tie, io ti-am zis parerea mea proprie si personala.

    cu stima,
    io
    Last edited by Marius; 8 December 2006, 22:41.
    numar secundele

    Comment


    • #3
      imi place loganul, dar aceeasi problema o am si eu. sunt un pic uratele chestiile alea cromate si extensiile la bara fata si praguri.

      Comment


      • #4
        Frumos...e masina noua..si arata frumos.Doar chestiile alea cromate nu se potrivesc cu restul masinii,e destul "V" ul acela cromat in fata... negru cu albastru e destul pt masina,eventual niste folie sa pui pe ea...si arata misto...oricum e fainutza ;)
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          wow! ce critica lumea... tu iti dai seama cum arata loganul cu folie in geamuri? supeeer! negru cu albastru se potrivesc deminune.

          Comment


          • #6
            Pai...arata...geamurile din spate de tot poate sa le folieze fara probleme cu politia,alea laterale spate de la usi poate daca isi pune de aia omologata,sau...toata masina daca circula pe najpa
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              mai stiu io pe cineva de umbla pe naspa
              numar secundele

              Comment


              • #8
                Dap,cred ca e o cunostiinta comuna Am vorbit cu cineva de la RAR,si geamurile laterale fata nici tata LLUMAR nu le omologheaza ;) Dar fara ...arata urat
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #9
                  Ce sa zic e frumusica .Daca ai scapa de toate croamele alea , si aripioarele ale dupa stergatoare , si codita aia de rechin iti zic eu sigur ca va arata mai bine . Lasa decat prelungirea fata (la ce bani si de unde ai luato ) si cea spate (se putea si mai bine ) . Alceva condu prudent si poarta centura de siguranta . Spor la treaba
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Mie imi place chiar f mult cum ii sta cu prelungirea aia de pe spoileru spate.

                    PS: Bun venit pe forum (uitate la data mea de nastere))
                    ...de doi lei :p

                    Comment


                    • #11
                      Ms, sper sa ma descurc pe forum . ) atunci teai nascut tu si acuma ai 19 ani Multi in nainte . Si cu spoilerul fata cum (cat de unde ) ?
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        nah, ce sa zic, s-o stapaneshti sanatos! sincer mie nu-mi place MCV, ce-mi place la el este spoilerul de pe fatza ... anyway .. masinutza ta mai are putin si o faci ca si dubitzele alea VW, de hippy ... "make love, not war" .. scuza-ma dar .. sunt pretentzios la masini si mai ales la tuning
                        http://i62.photobucket.com/albums/h1.../sticker_1.jpg
                        http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png

                        Comment


                        • #13
                          nik_98_nik zimi si mie de unde teai luat prelungirea fata si la ce bani .
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Hmm deci nu asa arata MCV-ul full (dupa jenti si fata asa pare) din fabrică?
                            Ce să spun ?
                            1 chestiile alea cromate/nichelate de pe bări nu-mi plac
                            2 pragurile si spoilerele sunt frumoase
                            3 nu conteaza prea mult părerile noastre asa ca iti doresc drum bun si fara evenimente

                            Comment


                            • #15
                              Ce echipare are? Nu pare Laureate. Sau nu vad eu din cauza foliei...
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google