Microbuzul Meu !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Eu unu n-am cu ce sa ma laud este standard in fine acum gusturile nu se discuta fiecare isi tuneaza masina asa cum ii place lui.Daca persoanei respective ii place nu are rost sa mai comentam.Sa auzim numai de bine
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • #62
      multumim Christnacht foarte frumos spus
      "cromul este placerea mea"
      "cui nu-i place , valea"

      Comment


      • #63
        atunci frumos ar fi sa-ti tii parerile pt tine si respecta lumea de pe forum nu mai arunca cu sageti cand o sa ai omasina care este tunata de o firma de tuning atunci sa comentezi tunatul altora fie el si prost gust cum cred altii



        acest raspuns este pentru sonykel
        "cromul este placerea mea"
        "cui nu-i place , valea"

        Comment


        • #64
          doamne da rau teai atacat??? am zis eu ceva rau de masina ta??? am zis ca doar ptr mine putin prea incarcata...
          hai sati dau un exemplu sa zicem cu u ai 50de kg si eu 100de kg tu mananci o friptura si eu 5... asa e si cu cromu(nu mi place mie asa in exces) imi pare rau ca teai suparat... dar vad ca cel mai mult teai suparat pe mine...

          sigpic

          Comment


          • #65
            nu m-am suparat mai pe tine

            nu greutatea cromului este cea importanta, poti spune si tu de instalatie care are butelia aia grea, nu cromul, dar hai ca nu este problema. nu ma supar de fapt nici nu am de ce, pacat ca nu putem sa stam fata in fata mai multi si sa ne spunem parerile in direct. dar daca nu se fac intalniri cum trebuie, poate ne vedem si vorbim altfel.

            cromul este placerea mea

            )
            Last edited by crististreulea; 19 September 2007, 20:44.
            "cromul este placerea mea"
            "cui nu-i place , valea"

            Comment


            • #66
              brutusanf de ce nu-ti apare semnatura in totolitate ca tare mult m-a amuzat, este cumva cenzurata? P.S. sa nu dai cromul jos!!! costa mult, e valoros, o sa mai pun si eu.
              VL 97 N P N

              Comment


              • #67
                acum nu ca vreau sa fiu rautacios dar stiti ca ala nu e crom... e niste plastic doar... cu aspect chrome... 2 la mana vorbiti de parca ar fi aur...

                nik nu mi-ai zis pragurile de unde sunt? cum le-ai prins? ca imi super plac... da si tu mai multe detalii
                Last edited by crististreulea; 20 September 2007, 12:20.

                sigpic

                Comment


                • #68
                  Originally posted by sonykel
                  acel bull bar plus restul cromului se numeste styling tune... deci e de frumos asa.... si daca omului ii place e problema lui ca sila pus din bani lui nu din bani nostri...
                  haideti ganditiva amndoi si el si brutusfan sunt membri noi si deja toata lumea ii critica... datile o sansa
                  Pardon, eu am aproape 10 luni vechime pe acest site,si am fost fost primul mcv dar nu m-am aruncat in polemici cu voi ca sa capat alt statut si multe postari.
                  Last edited by nik_98_nik; 20 September 2007, 00:08.
                  VL 97 N P N

                  Comment


                  • #69
                    Baieti eu zic sa ingropati securea, cereti-va scuze in PM, si hai sa purtam niste discutii normale pe forum, nu va mai intepati subtil, ca nu este frumos.
                    Cu stima, FLO.
                    Last edited by crististreulea; 20 September 2007, 12:21.
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • #70
                      bine domne gata imi retrag toate cuvintele care le-am spus... eu oarecum incercam sa va iau apararea dar o sa-mi zici acum ca n-ai nevoie de apararea mea ... ca doar nu sunt eu avocatu tau. corect?
                      Last edited by crististreulea; 20 September 2007, 12:21.

                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        eu unul va felicit pt banii investiti in masini....asta arata ca sunteti pasionati...chiar daca nu sunt chiar pe gustul meu masinile nu arata rau.....dar am vazut in timisoara un MCV argintiu cu folie neagra pe toate geamurile si sincer chiar mi-a placut cum arata.....a si mai e un VAN modificat, care arata chiar bine, zici ca e duba de gangsteri, daca il mai vad ii fac poze

                        Comment


                        • #72
                          tot respectul pentru oamenii care baga bani in masinile lor !
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by nik_98_nik
                            brutusanf de ce nu-ti apare semnatura in totolitate ca tare mult m-a amuzat, este cumva cenzurata? P.S. sa nu dai cromul jos!!! costa mult, e valoros, o sa mai pun si eu.
                            acum se vede toata semnatura

                            eu iti urez bafta si oricum nu o sa dau cromul jos nici in ruptul capului. este o protectie, mai alea la oglinzi fata de cele vopsite cu culoarea masinii

                            Originally posted by sonykel
                            acum nu ca vreau sa fiu rautacios dar stiti ca ala nu e crom... e niste plastic doar... cu aspect chrome... 2la mana vorbiti de parca ar fi aur...

                            nik nu miai zis pragurile de unde sunt? cum leai prins? ca imi super plac... da si u mai multe detalii
                            pai vezi ca nu te pricepi ,ala nu este plastic cromat este inox inox si daca vrei sa te convingi o sa-ti demonstrez si cu magnetul sa vezi ca nu il atrage sau nu stiai nici chestia cu magnetul ?

                            tu chiar crezi ca eu pun orice pe masina ,te inseli ?
                            Last edited by Cristi_Xp; 20 September 2007, 18:13.
                            "cromul este placerea mea"
                            "cui nu-i place , valea"

                            Comment


                            • #74
                              man nu trebe sa-mi demonstrezi mie nimic... oricum si tu si nik sunteti in toata mintea asa ca nu va mai coborati la nivelu meu de pustan cu masina pe banii lu mamica si lu taticu...
                              Last edited by crististreulea; 20 September 2007, 12:18.

                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                @BRUTUSANF: atunci frumos ar fi sa-ti tii parerile pt tine si respecta lumea de pe forum nu mai arunca cu sageti cand o sa ai o masina care este tunata de o firma de tuning atunci sa comentezi tunatul altora fie el si prost gust cum cred altii

                                Daca ar trebui sa ne tinem parerile pentru noi....la ce bun mai intram aici pe forum? Si de ce si-a mai aratat omu' masina aici? Sau trebuie numai sa laudam?.. ...Daca il incalzeste cu ceva....pot sa-i laud masina....
                                Last edited by crististreulea; 20 September 2007, 12:28.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google