Ms 41 nzn Logan 2000 16v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ms 41 nzn Logan 2000 16v

    sa va prezint si io masinutsa mea....
    Attached Files
    Last edited by FloNZN; 16 April 2009, 20:04. Reason: `am uitat de poze....
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

  • #2
    o sa mai pun poze......k am avut folie p[e capota.....am luat-o jos k s-a strans de la soare si am vopsit-o cu negrumaine pun poze cu interior...exterior totototott;)
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • #3
      Misto masina.... mah chel da cei acolo pe plafon mic si albastru?... pfuuuai coada de rechin) da-o jos ca arata naspha...

      PS: Bun motor ai.... jar manca si nu bea apa bafta...
      2004 Dacia Logan 1.4MPi
      2006 Dacia Logan 1.5dCi
      2007 Opel Astra H 1.7CDTI

      Comment


      • #4
        Nu prea arata asa frumos cu sigla aia de renault in fata ... daca in loc de grila ai pune o plasa ar fi perfect ca sa aibe continuitate ... asa totu negru si vezi acolo o pata albastra ...

        Comment


        • #5
          nu te supara pe mine, dar chestia aia cromata care vine pe langa usi si urca pe cupola, scapa de ea ca nu isi are locul. in rest e frumoasa masina
          ONLY GOD CAN JUDGE ME
          http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

          Comment


          • #6
            Ai reusit intr-un final sa pui masina la my ride....felicitari....masina arata foarte bine...ai grija de ea si de tine in primul rand

            Comment


            • #7
              suscriu ce au zis cei de mai sus.

              vrem si poze cu spatele.
              sigpic

              Comment


              • #8
                gentile sunt super si eleronul,spor la treaba in continuare si drumuri bune.
                sigpic #

                Comment


                • #9
                  Arata bine masina bafta!

                  Comment


                  • #10
                    Faina treaba, dar cum ziceau si colegii, nu dau bine chestiile de crom si sigla de renault!
                    Daca acea coada de rechin de pe plafon nu e functionala, parerea mea e s-o dai jos!
                    Spor la treaba!
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • #11
                      Nice ride man....al dracu motor ce fain se infinge...cati km ai cu ea, reali???

                      Bafta in continuare si sa auzim numa de bine
                      ...de doi lei :p

                      Comment


                      • #12
                        foarte frumos eleronu.... o prinde bine
                        Nimic in viata nu e intamplator... ''

                        Comment


                        • #13
                          "Antena aia de GPS' poti sa o dai lejer jos) si aia cu renault din fata, te scap io de ea cand vii la gratar la cluj;)
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • #14
                            frumoasa masina dar coama aia de rechin..asculta sfaturi ca eu leam ascultat si miau prins...bafta.
                            sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Comment


                            • #15
                              am mai bagat ceva poze...

                              ....masinuta mea e un 1,6 8 valve resoftat.....care are cine stie cati cai k trage prea bine sa aiba numa 100 :| unii stiu...cum zice si tudor..si mushu.....motoru trage super...km are destui....prefer sa nu zic.
                              Folie omologata spate...am timbre si pe fata care scrie pe ele:folie omolgata rar-opc fata......deci nu pot zice daca e sau nu valabil...am o toba care urla de imi sar capacele. Am si un tubulet mic care scoate destul bass sa tremure oglinzile si odorizantele.
                              Jantele sunt wolfrace black toyama pe 15..am gume pe 195/60/15 fata si 205/65/15 spate..masina sta super bine in curbe,am de gand niste arucri H&R, ar arata foarte bine...benzina manaca 80% de la rompretrol top euro99+; ulei si filtre la cate 10 mii de kmsper ca o tratez bine...aaa........si talpa in fiecare zi...ii place.mai astept comentariile voastre.....

                              Nu mai folosi atat de multe emoticons, facem fractura de retina.. Te rog sa scrii lizibil ( incepi o fraza cu litera mare, o termini etc., nu ca pe mirc). Multumesc.
                              Last edited by Cezar; 18 April 2009, 14:34.
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google