My B-74-HDZ [Castigator Campionat Cel Mai Tare Sistem Audio Editia 2010/2011/2012]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce masina fratilorrr??
    Ce model, ce motor, ce echipare?
    secretos canto asta [-(
    Last edited by SoSoRyNeL; 3 May 2011, 15:04.

    Comment


    • Secretos ca inca nu am numarul care trebuie:P.

      Masina achizitionata e un Prestige din 2009, cu 27000 de km la bord, inca in garantie pana in 2012 iulie.
      Motorizare 1.6 16v, culoare bleu mineral.

      Masina are in plus senzori de parcare si a avut bixenon 6000k(care este si de vanzare) - pe aceasta cale multumesc lu SDP si cos_min_i deoarece duminica m-au ajutat sa-l dau jos, urmand ca eu ulterior sa-mi montez lupe in faruri.

      Poze ... din pacate nu am reusit prea mare sedinta foto, interiorul din poza este identic cu cel de pe masina dar nu am avut timp de niste poze live.

      Pana acum imbunatatiri: cas-ul meu Pioneer si o plafoniera cu 3 led-uri.
      Urmeaza:
      - alarma viper 3303;
      - toata linia audio - care am salvat-o de la precedenta masina(si in functie de fonduri se poate chiar un upgrade, voi afla detalii zilele acestea...)
      - arcurile;
      - folie;
      - lupe.

      Ahhh... si ce era mai important - o toba ca cea veche - care vine imediat ce fac RAR-ul.

      Masina va avea parte si de o sedinta foto, insa dupa obtinerea numerelor finale
      Attached Files
      Last edited by Canto; 3 May 2011, 16:24.
      B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

      Comment


      • poza asta , din prima zi, nu-ti place
        Attached Files
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • ba da - ba da - dar nu mai stiam pe unde este)
          - si ca sa explic istoria masinii - vineri 29 aprilie - masina a fost cumparata - tot vineri 29 aprilie - masina fost evacuata de tot ceea ce era nefolositor - perdelute, cotiera - neorigine, parasolare laterale, montat casetofonul meu de dinainte si plafoniera - deh ne miscam repede.
          B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

          Comment


          • Cat mai multi km fara incidente! Foarte frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea!
            Last edited by kRhadoo; 3 May 2011, 17:15.

            Comment


            • Sa o stapanesti sanatos!

              Comment


              • E frumoasa ca'i noua!

                Sa aveti grija unul de altul si sa va plimbati mult!


                PS: culoarea nu'i bleu electrique?
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • sau aia... nu-mi dau seama dupa culorile de pe site-ul Dacia, si in carte/factura ... samd... sincer nu m-am uitat
                  B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                  Comment


                  • Sa o stapanesti sanatos!
                    sigpic

                    Comment


                    • Sa ai parte de ea si sa te bucure mult timp de acum incolo !
                      sigpicTransport marfa !

                      Comment


                      • sa o stapanesti sanatos si sa auzim numai de bine

                        Comment


                        • Am vazut masinuta aseara si mi-a placut cum arata, mai ales interiorul. Sa o stapanesti sanatos Canto si sa te bucuri de cat mai multi km cu ea si de data asta fara incidente neplacute.

                          Spor la modificari si de abia astept sa vad alarma montata.
                          Super Oferte Accesorii Logan

                          Comment


                          • Felicitari pentru achizitie, te astept maine sa iti dau filtrul si sa te felicit personal!
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • Sa ai parte de ea!

                              Foarte buna alegere !
                              sigpic

                              Comment


                              • Frumoasa noua achizitie si multa bafta la modificari .
                                https://lh3.googleusercontent.com/-R...2520rosuuu.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google