Noi Cu Masinile Noastre

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Noi Cu Masinile Noastre

    Va salut pe toti. Am deschis acest thread pentru a avea posibilitatea de a ne face un mic portofoliu cu poze cu noi si masinile noastre. Il vom considera biografia noastra.Aici aveti posibilitatea sa postati fiecare poze cu el si masina lui si sa va scrieti poate si cateva hobby-uri.
    sigpic

  • #2
    Eu-Simon Alexandru ( tl-t3-ady)

    Salut! Numele meu este Zuican Simon Alexandru, am 19 anisori, sunt din Tulcea si sunt posesorul unei Dacii Logan ph2 1.4 mpi (preference, rosu passion). Despre hobby-uri pot spune ca-mi plac sporturile extreme, mountain bikeing si acum ...de cand sunt in randul soferilor, adooor sa conduc.
    Attached Files
    Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

    Comment


    • #3
      bravo frate ma bucur k ai avut curaj
      urmez si eu

      Salutare ma numesc Sandu Cristian toti prieteni ma stiu de Geoga mi se zice asa de la varsta de 2 ani . Sunt posesorul unui LOGAN1.4 Ambiance.Hobby-uri pescuitul si sofatul noatea in special e mai frumos.Sunt din Tulcea-City.
      Last edited by geoga; 30 March 2009, 21:10. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #4
        dar poze ceva?? nimic domnu' Geoga?
        Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

        Comment


        • #5
          urmeaza si poze da mai incolo sa va tin in suspans

          Comment


          • #6
            Ma numesc Silviu Dragos,fericitul posesor al unui preference 1.4 75cp Tulcean de origine.Imi plac sporturile extreme si muzica dar condusul e pe primul loc. Am 24 de ani si sunt membrul celui mai tare club auto LOGAN CLUB TULCEA
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • #7
              tl 00wze

              uite poze si cu mine
              Attached Files

              Comment


              • #8
                haideti fratilor...nu vi se pare ca e cam putin scris aici??? hai curaj ca nu va papa nimeni.
                Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                Comment


                • #9
                  Salutare, ma numesc Constandache Alexandru si sunt mandrul posesor al golanului 1,5dci, culoare visinie, iar cp...,,, sac nu vii zic. Hobby-uri am mai multe in special sportul cu motor, si footbalul. In timpul liber imi place sa ascult muzica, sa merg cu prieteni prin oras iar cand nu am chef dau cate o zona cu golanu. Am varsta de 20 ani si sunt MEMBRU LOGAN CLUB TULCEEEEAAAAA.

                  Comment


                  • #10
                    asa mai alex vrem si poze daca se poate

                    Comment


                    • #11
                      ai ma alex si cu poze

                      Comment


                      • #12
                        De Pasti la pescuit

                        Astea sunt capturile mele in ziua de pasti

                        Comment


                        • #13
                          nu mere sa mai pun poze?

                          Comment


                          • #14
                            nici eu nu pot sa pun poze ma ajuta careva poate gresesc eu......ms mult

                            Comment


                            • #15
                              nici la mine nu mere

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google