Noi Cu Masinile Noastre

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    pai ar cam fi cazul sa facem o intalnire generala daia cu prezenta obligatorie!
    Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

    Comment


    • #92
      ai dreptate domn simon

      Comment


      • #93
        Intalnirea oficiala ramane cea de duminica de la ora 10 In rest ce se mai face si acum in cursul saptamanii este o activitate in plus fata de intalnirea oficiala
        sigpic

        Comment


        • #94
          pai da, dar a trecut ceva timp de cand nu am facut o intalnire oficiala (duminica la 10) cu prezenta obligatorie pt. toata lumea
          Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

          Comment


          • #95
            pai da , nu am nimic cu asta , dar e duminica , lumea dupa noaptea de sambata doarme, breakfast in family, siesta , e cam devreme totusi .. se leaga doar in cazul in care se organizeaza vre o plecare ceva.. dar asa sa ne intalnim si sa vedem ce o fii pe moment .. unii sunt mai lenesi chiar si pt o cauza nobila
            M1shu

            Comment


            • #96
              da mih.. ai dreptate acum sa vedem si cum facem pana la urma. Dar haideti sa facem asa : sa avem 2 intalniri oficiale cu prezenta obligatorie una duminica la ora 10(aici sa vedem poate facem in vreun fel sa nu fie asa dimineatza) si una ori Miercuri ori Joi. Astept parerile voastre.

              Comment


              • #97
                din partea mea chiar nu e nicio problema Si asa am observat ca ce e mult strica Asa ca eu propun sa ne intalnim de 2 ori pe saptamana dar intalnirile sa fie luate in serios Vreau sa se discute subiecte serioase Si sa ne comportam ca atare. Propun o intalnire mai de dimineata Cea de duminica si cea de joi,de exemplu sa fie seara La cea de duminica sa fie organizata la peco Iar cea din cursul saptamani sa fie in parcare In plus cred ca mai e si cazul sa organizam cate o plecare pe undeva Sa facem o miscare impreuna sau o padure,mare,etc

                Si inca ceva Va rog sa pespectati topicurile fiecarui thread Sunt anapoda rau Subiecte care trebuie sa fie scrise la intalniri apar in noi si masinile Hai va rog sa ne ordonam si sa ne organizam Nu suntem singurii care scriu si citesc acest thread
                Last edited by yakuzel; 8 June 2009, 12:49. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Comment


                • #98
                  asa sa fie mai vivi sa fim atenti unde scriem

                  Comment


                  • #99
                    mai la mine ar fi o problema ca eu plec la sat in week si nu am sa pot sa ajung duminica dimineatza dar mai vb si vedem

                    Comment


                    • In sfarsit apuc acum sa postez si eu la rubrica Masinilor Noastre, asa ca imi fac prezentarea, ma numesc Mihai Daniel-Laurentiu, mi se zice dani, am 19 ani, am terminat a 12a si sunt in perioada bacului, noua achizitie este un Laureate 1.6 16v culoare albastru mineral si ma bucur ca fac parte din LoganClub Tulcea.
                      Attached Files
                      Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                      Comment


                      • bv domn dani

                        Comment


                        • multumesc, ma simt mandru ca am intrat oficial in loganclub tulcea, astept sa pun si stickerul
                          Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                          Comment


                          • pai cand pui stickerul pe masina si tricoul pe tine atunci este oficial membru Logan Club Tulcea )...(ce rau sunt!) na, ce sa zic...sa fie intr-un ceas bun. Multi km fara probleme si iti garantez eu ca alegerea facuta e mai mult decat ok. Vei fi super multumit de ea. oricum ne-ai tradat tu cu 16v noi...ma rog..toti avem niste bijuterii pe roti. Cel putin eu sunt suuuuper mandru de bubu a mea
                            Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                            Comment


                            • si eu la fel

                              Comment


                              • Originally posted by geoga View Post
                                in drum spre Logan Club Constanta
                                cand am venit acum 2saptamni si v-am cautat , nu a-ti vrut sa ne vedem la un suc... las ca va tin eu minte

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google