Oferta Logan Noiembrie 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oferta Logan Noiembrie 2007

    Reduceri şi cadouri în luna noiembrie.
    Luna noiembrie te aşteaptă cu multe reduceri şi cadouri speciale pentru fiecare model din gama Dacia.

    1. Ia-ţi un Logan şi primeşti cadou un Bluetooth Parrot
    Dacia are grijă de siguranţa ta la volan şi îţi oferă special în luna noiembrie pentru fiecare comandă de Logan şi Logan MCV un carkit Bluetooth Parrot cadou. Dispozitivul tip hands free îţi oferă posibilitatea de a avea o conversaţie de o claritate deosebită în timpul condusului. Este dotat cu o baterie cu o autonomie proprie de 10 ore în conversaţie şi mai mult de o saptamană în modul „stand by” şi cu un încărcător adaptat atât pentru priza cât şi pentru brichetă maşinii.

    2. Tu alegi un Logan diesel iar noi iţi plătim taxa de înmatriculare în valoare de 168 euro
    Ofertă valabilă pentru orice versiune Logan diesel aflat în stoc şi livrat în intervalul 30 octombrie – 3 decembrie.

    3. Airbaguri laterale cadou
    Ofertă valabilă în perioada 30 octombrie-3 decembrie pentru comenzile de Logan Ambition, Prestige sau MCV Laureate 5 sau 7 locuri, orice motorizare.

    4. Garanţie extinsă cadou pentru Logan şi Logan MCV
    Ofertă valabilă în perioada.30 octombrie-3 decembrie, pentru comenzile de Logan MCV 1.60 90CP şi 1.6 16v 105CP, Logan Ambition şi Prestige.

    5. Pack Electric gratuit pentru Logan VAN
    Această ofertă este valabilă pentru orice comandă Logan Van în perioada 30 octombrie - 3 decembrie pentru Logan VAN, orice motorizare.

    Ofertele de finanţare în curs sunt cumulabile cu oricare din ofertele menţionate mai sus;
    Ofertele sunt valabile în limita stocului disponibil;
    Numai ofertele de la punctele nr. 1-4 sunt cumulabile între ele (sub rezerva îndeplinirii condiţiilor menţionate în descrierea ofertelor)
    In tara momentan.

  • #2
    de unde stii de ele? oare eu prind vreuna? macar kitul handsfree ca pe airbaguri si garantie deja am dat banii

    sigpic

    Comment


    • #3
      Nu ai cum sa prinzi pentru ca masina nu e comandata in noiembrie.

      Comment


      • #4
        la cat de nesimtit sunt eu ma duc si le zic sa-mi dea ca le daram sandramaua

        sigpic

        Comment


        • #5
          Mi s-ar parea normal chiar daca se lanseaza comanda inainte, daca nu primesti masina decat in luna noiembrie sa se beneficieze si de noua oferta. Adica asa ar fi normal, daca ar vrea sa aiba clienti multumiti. Sa zica "D`le nu am fost in stare sa`i dam astuia masina cand a comandat`o, respectiv platit`o, atunci hai sa`i multumim ca a preferat firma noastra si nu alta din afara care poate`i livra masina mai repede, si sa`i dam prilejul sa se bucure ca n`a asteptat degeaba o luna sau doua." Dar am impresia ca astia cu imaginea firmei sunt tot romani si prin urmare... buza umflata. Nu ti`ar da o punga de plastic pe gratis... Oricum eu am sesizat Vocea Clientului si in functie de raspuns voi sesiza si ANPC. Daca tot astept o luna dupa masina, atunci de ce sa nu ma bucur si eu de ce se bucura clientul lunii noiembrie. Mai ales ca banii mei le`au intrat deja in conturi. Eu zic sa comentam toti cei care nu am primit inca masinile. Bombardati Vocea Clientului cu mailuri si telefoane si poate... poate...
          Chrysler PT Cruiser 2.0, 141cp - 2002, gri platine
          Logan Prestige 1.5 dcI, 85 cp - noiembrie 2007, gri comete

          Descarca Manual de Service Logan
          http://rapidshare.com/files/68154108...de_service.pdf

          Comment


          • #6
            sa cunt curios ce tiau raspuns tie...
            costin de unde stii de oferta???
            o sa le mai dau si eu un mail

            sigpic

            Comment


            • #7
              Oferta este postata pe situl Dacia.ro Raspunsul probabil va veni maine ca abia am scris. Dar poate ar fi bine sa scri si tu un mail si altii care au de primit masini care se incadreaza cumva in oferta. Numai cu presiune se pot rezolva lucrurile si asta pentru ca e oferta Dacia si nu a dealer-ului. De asta dealer`ul nu cred ca are vreo vina ca Dacia nu acorda aceste facilitati si fraierilor ca mine care s`au aruncat sa comande masina si sa dea banii. Dar eu sunt hotarat sa fac galagie nu atat pentru bluetooth cat pentru taxa de inmatriculare.
              Chrysler PT Cruiser 2.0, 141cp - 2002, gri platine
              Logan Prestige 1.5 dcI, 85 cp - noiembrie 2007, gri comete

              Descarca Manual de Service Logan
              http://rapidshare.com/files/68154108...de_service.pdf

              Comment


              • #8
                la bluethoot nu zice ptr orice vehicul comandat azi maine sau poimaine... zice ptr fiecare comanda... deci nu zice ptr vehiculele comandate in perioada de... deci consider ca daca vehiculul nu sa livrat inca nu este produs inca este comanda in asteptare deci o sa ma cert cu ei... plec cu dexul de acasa)

                sigpic

                Comment


                • #9
                  Indiferent ce zic ei, ideea este ca responsabila este compania Dacia Renault si nu dealer`ul. Am cerut masina s`o am in octombrie. E vina mea ca ei nu au fost in stare s`o produca... Ca se face pe culori, etc. Nu`i treaba mea. Sa angajeze mai multi oameni. Din moment ce am fost la magazin, am platit... treaba lor era sa`mi dea masina cat de repede. Nu mi`ati dat`o in octombrie? Bun! Atunci nu aveti decat sa`mi dati si mie ce le dati celor ce isi iau masina in noiembrie. E simplu ca bunaziua. Dar pentru asta trebuie sa comentam toti!
                  Chrysler PT Cruiser 2.0, 141cp - 2002, gri platine
                  Logan Prestige 1.5 dcI, 85 cp - noiembrie 2007, gri comete

                  Descarca Manual de Service Logan
                  http://rapidshare.com/files/68154108...de_service.pdf

                  Comment


                  • #10
                    Dacia are grijă de siguranţa ta la volan şi îţi oferă special în luna noiembrie pentru fiecare comandă de Logan şi Logan MCV un carkit Bluetooth Parrot cadou

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by iulian_vis
                      Dacia are grijă de siguranţa ta la volan şi îţi oferă special în luna noiembrie pentru fiecare comandă de Logan şi Logan MCV un carkit Bluetooth Parrot cadou
                      Tu cu cine esti? Cu ursul? )
                      Chrysler PT Cruiser 2.0, 141cp - 2002, gri platine
                      Logan Prestige 1.5 dcI, 85 cp - noiembrie 2007, gri comete

                      Descarca Manual de Service Logan
                      http://rapidshare.com/files/68154108...de_service.pdf

                      Comment


                      • #12
                        da dar nu zice ca ptr fiecare comanda data... deci tot comanda e si atunci cand imi vine masina... eu asa inteleg...

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Habar n-am. Aia am gasit la ai pe site si aia am postat dar maine dimineata o sa-l intreb pe nenea de la dealer.

                          Comment


                          • #14
                            Sonykel ar fi dura faza sa-ti vina masina pe 4 Decembrie pt ca in oferta scrie de taxa de prima inmatriculare si de garantia extinsa ca sunt cadou la loganurile comandate si livrate pana in 3 Decembrie...:|
                            In tara momentan.

                            Comment


                            • #15
                              unde zice de livrate zice doar de comandate
                              ca daca ar zice si livrate ar fi bine

                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google