Oferta Logan Noiembrie 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by andrei
    @costeco: Nu se poate descifra nimic si vedea cand a fost facuta masina. Doar luna in care s-a fabricat poti s-o aflii.

    pai si unde ne uitam sa aflam luna...spune-ne si noua...

    Comment


    • #32
      Originally posted by costeco
      deci taxa de prima inmatriculare, care e conditionata de data de fabricateie, repectiv sa fie pe stoc la 30.10.2007, ti-o dau sau nu dupa ochi frumosi

      Multumesc mult de raspuns, acu m-am linistit, nu mai caut

      Am pus si eu la VC intrebarea referitoare la oferta lunii noiembrie si mi-au explicat asa: oferta se aplica masinilor COMANDATE in perioada lunii noiembrie (nu era cazul, comanda o facusem in octombrie).

      Iar referitor la taxa de inmatriculare, oferta se aplica masinilor PE STOC la dealer. Deci daca ai de asteptat macar o zi, inseamna ca nu beneficiezi de oferta, pt ca masina nu era pe stoc la data comenzii.
      Logan KissFM 1.5 dC
      B-79-MEF

      Comment


      • #33
        Chiar sunt curios daca beneficiaza cineva de oferta cu taxa de prima inmatriculare gratuita, eu am comandat un KISS 1.5 dci 85cp pe data de 26.11.2007, am ridicat masina pe data de 27.11.2007 si am intrebat daca beneficiez de aceasta oferta si mi s-a raspuns ca NU. Am sunat si la vocea clientului si acolo imi spune ca NU beneficiez deoarece masina mea a iesit din fabrica pe data de 09.11.2007, asta inseamna ca nu era pe stoc la data de 30.10.2007.
        Tot asa am intrebat si de bluetooth(la dealer), mi s-a raspuns ca Loganul KissFm nu beneficiaza de acest cadou, cand am fost sa ridic cartea de identitate imi spune ca beneficiaza si Kissfm-ul, asa ca m-am facut cu bluetooth dar am platit taxa 600 de lei.
        LOGAN KISSFM 1.5 DC 85CP

        Comment


        • #34
          Pai daca ai comandat masina nu ai cum sa beneficiezi de oferta cu taxa de prima inmatriculare gratuita. Era valabila doar pentru masinile de pe stoc. Se mai fac astfel de promotii ca sa se vanda si masinile din stoc, altfel ar sta acolo poate si un an.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google