PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cred ca nu iti dai seama ce vorbesti .. dar in fine .. mersi de idee .. dar nu o s-o pun niciodata in practica ca mi se pare aberanta .. daca era ceva constructiv mai ziceam ..

    Comment


    • Cum se pot deschide usile fara maner la berlina, asa poti deschide tu cele doua usi.

      Nu prea e reusit ce am facut eu, dar ca idee.
      Sau, ar mai fi fost o idee sa faci un buton mai ascuns.
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Mda .. ar arata bine .. imi retrag cuvintele ..

        Comment


        • Pai, oi fi eu mos, dar nici chiar asa sa vorbesc prostii.

          Totul se poate face cu putina fibra

          Iti urez succes cu proiectul! Vad ca pana acum ai facut ceva special .

          O intrebare: tot rosie va fi? Nu am citit celelalte pagini
          sigpic

          Comment


          • sincer Mihai sa nu ma injuri da nu`mi place deloc cum ar da cu clean la usile alea :|arata naspa rau

            Comment


            • arata f smecher pe spate asa , dar tre sa iti iei inima in dinti sa o faci sa arate asa
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • @iamagi - imi cer scuze .. ai avut dreptate .. mi-ar place si asa .. si da .. culoarea va fi rosu alfa .. un rosu ceva mai inchis .. si ms pt urare
                @mishule -

                Comment


                • zici ca-i dric cu spatele asa

                  Comment


                  • Deci... pozele?
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • deci...a zis ma maine seara e posibil

                      Comment


                      • @Mishu - muscati limba
                        @Niki - daca te referi la pozele cu noua culoare o sa le pun maine .. sper .. ca abia maine o sa-mi vopseasca masina :P
                        Last edited by MihaitzaMCV; 21 February 2011, 21:22. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • dric ca forma nenea nu te gandi la lucruri naspa :|
                          mi se pare prea patratos asa

                          Comment


                          • Masina a fost vopsita azi .. e perfecta .. din puctul meu de vedere .. e exact ce imi doream )
                            Poze cu ea nu am , pt ca nu m-au lasat sa intru in cuptor ca au zis ca pot sa bag praf inauntru .. si in plus inca nu terminase cand am plecat eu .. dar in schimb am facut cateva poze la capota si usi plus noul accesoriu pt cheile masinii )
                            Attached Files

                            Comment


                            • O intrebare am...manerele au ramas pe usa si cand au fost vopsite?Daca raspunsul e afirmativ ...au fost "preparate" inainte de vopsire?
                              sigpic

                              Comment


                              • pfff..imi place mult culoarea...dar sa mor daca inteleg lenea aia de a demonta 2 suruburi si sa dea si manerele jos. pe masina dadeau linisititi cu fuller ,pe manere cu plastofix sau plastic primer..si gata!
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google