PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiam de noile achiziti si asteptam sa vedem masina
    Arata superb,sa le stapanesti sanatos Mihaitza.
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • hehe..ai vazut Mihaita..daca nu te grabeai sa le iei mi le cumpara omul ala din parcare de la Mc si le punea pe Clio..sau ce era ))

      Glumesc!
      Ma bucur ca-ti plac ..si astept sa-mi zici primele impresii din trafic
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Te-am sunat aseara si ti-am zis ca la 130 km/h nu vibreaza deloc , dar cand m-am intors inapoi in Ploiesti dupa ce am iesit din Ciolpani i-am dat 150 in line dreapta .. am luat mana de pe volan .. nu vibra absolut nimic .. si in plus ca nu s-a dus deloc stanga sau dreapta ..
        Sincer sunt uimit .. pt ca cei de la vulcanizare mi-au zis ca nu au cum sa-mi echilibreze jantele ca sunt duse cauciucurile .. si le-am pus direct pe masina .. atata ca am strans prezoanele foarte bine ..
        Singurul chestie e ca pe fagasele facute de masini mari tre` sa tii mai tare de volan .. in rest e perfect .. directia e un pic mai grea .. dar nu ma deranjeaza ..
        Crede-ma ca sunt foarte incantat !

        P.S. : Io ti-am zis saptamana trecuta ca le iau in 2 saptamani .. dar am facut tot posibilul si le-am luat intr-o saptamana .. oricum in fiecare zi mi-era frica sa nu mi le ia altcineva .. dar am avut noroc ..

        P.S.2 : Lui nevasta-mea ii place la nebunie
        Last edited by MihaitzaMCV; 24 June 2011, 09:47.

        Comment


        • Chestia cu fagasele este datorita cauciucului lat. Deci..se merge pe premiza : " asa face toate , loganele care au dimensiuni de minim 205 pe fata "
          ps. daca sotiei i-a placut...e ceva )
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Da .. stiu ca "asa face toate loganele" .. nici nu-mi puneam vreo problema ..
            Si aporoporo multumesc Matheo !

            Comment


            • Superb se vede
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • mama mama mama bestial arata

                Comment


                • alta viata, arata mult mai bine. putin efect de SUV dar e ok
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • Sincer ma gandesc sa o las un pic mai jos .. dar momentan ramane asa ..

                    Comment


                    • frumoase jentile Mihaitza...sa le conduci cu placere si grija la borduri
                      sigpicLogan-Club-Ploiesti

                      Comment


                      • pfff....senzatie....arata super misto...sa le invarti sanatos..
                        DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                        sigpic

                        Comment


                        • asa patroane...arata bine bine...sa ai grija de ele..

                          Comment


                          • Super arata cu Avus Felicitari! Dupa parerea mea, e cel mai frumos MCV.
                            sigpic
                            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                            Comment


                            • foarte frumoasa si ingrijita maisina...am vazut-o acum cateva zile prin Pitesti...felicitari!!!
                              __________________
                              sigpic

                              Comment


                              • frumoase frumoase, live arata shi mai bn ;) Sa le stapanesti sanatos shi ai grija la gropi
                                fara linkuri externe

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google